Pôsobenie duly na Slovensku
Dotazník
Vážená respondentka,
dovoľte, aby sme sa Vám úvodom poďakovali za ochotu a čas, ktorý venujete nášmu výskumu, ktorého cieľom je zmapovať stav využívania služieb dúl pri pôrode na Slovensku za účelom získania komplexnej informácie o fungovaní služieb, ktoré poskytujú duly na Slovensku, spätnej väzby na prácu dúl a možnosti skvalitňovania týchto služieb. Informácie získané počas výskumu budú následne spracované a výsledky výskumu zverejnené.
Ubezpečujeme vás však, že výskum bude dodržiavať prísne kritériá etiky vo vedeckom výskume ako je ochrana súkromia respondentky, to znamená, že všetky informácie, ktoré poskytnete budú anonymné a využité len pre vyššie uvedené účely.
Vzhľadom na to, že tento výskum je unikátny a predpokladáme, že prvý na Slovensku, je veľmi pravdepodobné, že bude nasledovať ešte ďalší (kvalitatívny) výskum, v ktorom bude potrebné osloviť konkrétne respondentky. Ak ste ochotné poskytnúť nám aj ďalšie informácie napríklad formou rozhovorov alebo fókusových skupín, prosím uveďte na seba kontakt, ktorý bude využitý len za účelom vášho oslovenia v ďalšom výskume so zachovaním anonymity pre spracovaní dát a zverejnení štúdie. Ďakujeme.

Dotazník je zložený z niekoľkých častí, ktoré by mali pokryť celkovú prácu sprevádzania dulou pred, počas a po pôrode. Vyplnenie dotazníka zaberie cca 15 minút.
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom výskumu alebo technických problémov s dotazníkom nás neváhajte kontaktovať na info@duly.sk .


Ďakujeme
Tím OZ Slovenské duly

1. Sprevádzala niektorý z Vašich pôrodov dula *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service