Бронювання навчання на освітньому курсі «English for Energy Markets»
Київська школа енергетичної політики (KSEP) пропонує унікальну можливість для професіоналів, які зацікавлені у вивченні англійської і поглибленні знань з енергетики, пройти навчання на освітньому онлайн-курсі «English for Energy Markets».

Ми розробили курс англійської для дорослих з початковим рівнем володіння мовою (Beginner). Курс буде корисний професіоналам енергетичного сектору і зацікавленим у темі спеціалістам, які прагнуть вивчати релевантну англійську мову, що допоможе їм у роботі і навчанні.

В межах цього онлайн-курсу ми пропонуємо безкоштовне навчання для 10 журналістів і журналісток, які продемонструють сильну мотивацію участі в курсі.

ПРО КОНКУРС (ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ/ОК)

Податися на конкурс, щоб отримати можливість безкоштовного начання на курсі, можуть журналісти і журналістки, які працюють у редакції чи на фрилансі.

Навчання на курсі вартує 12 тисяч гривень. Водночас для частини групи передбачені стипендії, які покривають повну вартість навчання. Стипендії для 10 людей щедро надаються платниками податків США в межах програми USAID.

ПРО ВІДБІР НА КУРС (ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ/ОК)

Відбір учасників й учасниць відбуватиметься у два етапи: треба заповнити цю анкету (вона допоможе нам визначити найбільш вмотивованих кандидатів і кандидаток) і пройти наш тест на визначення рівня англійської (щоб відібрати людей, яким цей курс підходить). Перевагою буде досвід роботи з енергетичною тематикою і темами, пов'язаними з енергетикою.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЄМО ДО 18 ЖОВТНЯ включно. Результати відбору повідомимо всім, хто заповнить цю форму. Навчання починається з кінця жовтня.

ПРО НАВЧАЛЬНИЙ КУРС (ДЛЯ ВСІХ ОХОЧИХ ДОЛУЧИТИСЯ)

Курс триватиме приблизно 3 місяці, почнемо у жовтні. Заняття проходитимуть онлайн, двічі на тиждень, тривалість одного уроку - 2 години.
*Ми турбуємося про безпеку наших студентів і студенток, тому заняття будуть проходити онлайн. Платформа - Zoom. Всі навчальні матеріали будуть доступні у Google Classroom.

Після закінчення навчання на курсі ви покращите:

1. мовну компетентність/рівень володіння англійською,
2. професійний словник енергетичної термінології і понять,
3. розуміння основних понять в енергетиці,
4. навички вирішення конфліктних ситуацій, переговорів, роботи з мотивацією,
5. навички ділового листування.

Також ви отримаєте сертифікат про проходження курсу.

БРОНЮВАННЯ МІСЦЯ НА КУРСІ (ДЛЯ ЧИНОВНИКІВ І ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ)

Бронюючи місце, ви виявляєте готовність навчатися на курсі «English for Energy Markets» (рівень Beginner).

Внесена сума гарантує вам місце у групі. Ми врахуємо цей платіж до загальної вартості навчання. Якщо виникнуть непередбачувані обставини, через які ми не зможемо провести навчання, кошти повернемо у повному обсязі.

У разі, якщо ваше навчання на курсі оплачує ваша інституція чи донорська організація, тоді вам не потрібно вносити передоплату, достатньо залишити свої дані.

*Щоб визначити ваш рівень володіння англійською, пройдіть, будь ласка, 10-хвилинний тест за лінком: https://forms.gle/oeR6cEccwKSHBqsF9.

Якщо у вас залишилися уточнювальні питання, пишіть на пошту: ira.hoiuk@ksep.energy.
Email *
Оберіть, ким Ви є *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kyiv School of Energy Policy.