Energetická soběstačnost v praxi 23.ledna 2020 Ostrava
Jméno: *
Your answer
Příjmení: *
Your answer
Tituly
Your answer
Email: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Název firmy nebo jméno účastníka:
Pokud chcete fakturu na firmu, prosím o vyplnění. Pokud jste fyzická osoba, pak nevyplňujte.
Your answer
Fakturační adresa: *
Your answer
IČO:
Your answer
DIČ:
Your answer
Výše účastnického poplatku: *
V případě registrace a úhrady v termínu do 31.prosince 2019 je cena 600 Kč bez DPH. Podmínkou vstupu je uhrazení účastnického poplatku.
Obchodní podmínky *
Účastnický poplatek na konferenci zahrnuje: • Vstup na akci pro jednu osobu • Občerstvení během semináře (malé občerstvení o pauze) • Sborník přednášek v elektronické podobě. Provedená registrace na konferenci je závazná. Organizátor konference (Ing. Jaroslav Dorda) musí být písemně vyrozuměn o zrušení účasti na konferenci (zastoupení je možné bez dalšího poplatku) formou emailu: info@solarninovinky.cz. Při zrušení registrace účastníka/účastníků budou uplatňovány následující podmínky: • do 15. ledna 2020 bude účtován storno poplatek ve výši 50 % účastnického poplatku / osoba • od 16. ledna 2020 bude účtováno storno ve výši 100% účastnického poplatku / osoba. Po obdržení Vaší přihlášky Vám bude emailem zasláno potvrzení o registraci spolu s údaji pro provedení platby účastnického poplatku bankovním převodem. Registrační poplatek uhraďte co nejdříve. Kapacita sálu je omezená! V případě, že registrační poplatek nebude uhrazen 3 dny před konáním konference, účastník bude při registraci vyzván, aby předložil doklad o zaplacení nebo poplatek uhradil přímo na místě v hotovosti. Platba kreditní kartou není možná! V případě jakéhokoliv problému s registrací či zálohovou fakturou nás neprodleně kontaktujte na email info@solarninovinky.cz nebo na telefonním čísle 737 249 737. Daňový doklad (faktura) Vám bude zaslána na email do 10 dní po úhradě účastnického poplatku. Organizátor konference si vyhrazuje právo v nutných případech na změnu programu.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Účastník odesláním registračního formuláře prohlašuje, že souhlasí s poskytnutím osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma a sídlo zaměstnavatele, pracovní zařazení, a s jejich následným uchováváním a zpracováním společností Ing. Jaroslav Dorda dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Společnost Ing. Jaroslav Dorda je zapsán v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů. Údaje uvedené v registračním formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použité pro zpracování registrace účastníka a vystavení zálohové faktury.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy