Регистрација за уписи и бесплатен пробен час - IQ UP! 
Драги родители,
Од 1ви Септември ги отвараме вратите на нашите IQ UP! училишни центри за вас и вашите најмили. Започнуваме со уписи и регистрација за бесплатен пробен час.
Ве покануваме да се регистрирате и оддблиску се запознаете со магијата на IQ UP! едукацијата. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Име и презиме на родител  *
Име на дете  *
Возраст на дете *
Телефон за контакт на родителот *
Избери IQ UP! училишен центар најблиску до вас! *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy