Фестивалі демократії, як діалог і форма просвітництва з прав людини
Вітаємо!

Пропонуємо Вам заповнити форму для участі в другому тематичному блоці Освітнього Фесту прав людини 2020.

📍 Кого ми чекаємо?

Найперше - представників громадських організацій, ініціативних груп і активних громад з різних областей України, які використовують або планують використовувати практики діалогу та публічної дискусії, й зокрема фестивалів демократії (на кшталт Фестивалю думок у Сєвєродонецьку), як ефективний інструмент для вирішення суспільних проблем і посилення спроможності громади.

📍 Що будемо робити?

В рамках тематичного блоку ми будемо розглядати різні організаційні аспекти підготовки фестивалів, сталість партнерства, перспективи вдалого розвитку демократичного діалогу в суспільстві та використання фестивалю як платформи для обговорення й розв’язання конкретних проблем громади, обмінюватимемось досвідом, говоритимемо про виклики та інноваційні підходи фестивалів чи інших дискусійних форматів.

Для глибшого занурення та відпрацювання практичних навичок разом з учасниками ми підготуємо офлайн дискусію в останній день нашого тематичного блоку на Фесті прав людини, а також онлайн дискусію в рамках майбутнього Фестивалю Думок 2020 у вересні.

📍 Тематичний блок пройде з 4-го до 6-го серпня поблизу Чернігова (село Количівка) в Освітньому Домі прав людини.

📍 Для участі в заході необхідно заповнити анкету. Заявки приймаються до 25-го липня.

📍 У разі успішного відбору ми зв’яжемося з вами не пізніше 27-го липня.

📍 Організатори залишають за собою право не пояснювати причини відмови в участі у Фесті. На жаль, ми не зможемо запросити всіх зацікавлених, оскільки маємо обмежені ресурси та кількість місць, особливо в умовах адаптивного карантину.

📍 Обслуговування, розбудова та оновлення нашого спільного Дому постійно потребує витрат, тож учасники Фесту мають зробити невеликий благодійний внесок, аби Дім залишався й далі таким же затишним і гостинним. Організаційний внесок за участь у тематичному блоці Фесту (три дні) складатиме 300 грн. Його потрібно буде сплатити після отримання запрошення на захід.

📍 Учасники, які отримають запрошення на Фест, будуть забезпечені безкоштовним харчуванням (сніданок, обід, вечеря). Частину витрат, пов'язаних з приїздом на подію, учасники покривають самостійно. Ми можемо запропонувати вам проживання в Домі за внесок у розмірі 235 грн/доба. Також ви можете безкоштовно проживати в кемпінгу на подвір’ї Дому.

📍 Для особливо мотивованих аплікантів і випускників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» передбачена стипендія, яка компенсуватиме транспортні витрати та/або вартість проживання в Домі. Якщо ви потребуєте такої стипендії, зазначте це в реєстраційній формі. Ми поінформуємо щодо можливості надання стипендії після 27-го липня.

📍 Освітній Фест прав людини цьогоріч вже вчетверте #Разом_в_Домі_і_вДома збере друзів і однодумців. Загалом подія триватиме з 1-го до 12-го серпня та включатиме п’ять тематичних блоків, в тому числі й онлайн. Детально про інші блоки, формати й умови участі читайте на сторінці Фесту: https://www.facebook.com/events/3141273249251904/

📍 Організатором Освітнього Фесту прав людини 2020 є Освітній Дім прав людини в Чернігові. Співорганізатор тематичного блоку “Фестивалі демократії, як діалог і форма просвітництва з прав людини” - Благодійний фонд Восток SOS. Захід став можливим завдяки партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

📍 За додатковою інформацією звертайтесь до координаторок тематичного блоку:
Юлія Кішенко - +380 99 078 4666, julia.kishenko@vostok-sos.org
Юлія Красільникова - +380 63 169 3560, krasilnikova@vostok-sos.org

#Разом_в_Домі_і_вДома #Дім #Освітній_Фест_прав_людини

Щиро дякуємо вам за відповіді! Будемо раді зустрічі на Освітньому Фесті!
Вкажіть, будь ласка, Вашу електронну адресу *
Ваше ім'я та прізвище *
Номер телефону *
Посилання на профілі у соц.мережах
Яку установу/організацію/сферу представляєте та яку роль у ній виконуєте? *
В якому населеному пункті (із зазначенням області) Ви проживаєте? *
Чи є Ви випускником/випускницею Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" ? *
Якщо Ви дали ствердну відповідь на попереднє запитання, то вкажіть, будь ласка, коли і в якому саме проекті Ви брали участь?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy