X-SHOT Steel Challenge - brokovnica
Vítam Vás na registračnom formulári na súťaž Steel Challenge klubu X-SHOT Kolárovo, ktorá sa bude konať 21. októbra 2018 na strelnici Zemné.


PIŠTOĽ, MALOKALIBROVÁ PIŠTOĽ, PUŠKA

Z kapacitných dôvodov je počet strelcov obmedzený na 40 a bude možné strieľať max. 2 divízie. Ak niekto strieľa 2 divízie, berie sa ako dvaja strelci. Registračný formulár pre tieto divízie je tu: https://goo.gl/forms/qdHn1ncHbXNH5kQM2

BROKOVNICA

V prípade záujmu bude aj brokovnica, ktorá sa berie zvlášť, môže teda byť aj ako tretia a neráta sa do kapacitného limitu!

ŠTARTOVNÉ

10 € (obsahuje občerstvenie) + 5 € za ďalšiu divíziu


Ak chcete strieľať aj druhú divíziu, treba formulár vyplniť 2x!

Zoznam registrovaných strelcov je tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XCD8RWZ4NpdEsGD1C1G4-hHV39nf4wrHeT3sXCufiCU/edit?usp=sharing

=================================================================

Üdvözlöm az X-SHOT Gúta által 2018. október 21-én a szímei lőtéren megrendezésre kerülő Steel Challenge verseny regisztrációs lapján.


PISZTOLY, KISPISZTOLY, PUSKA

A versenyzők száma korlátos, 40 fő, és legfeljebb 2 divízióban lehet versenyezni. Ha valaki 2 divíziót lő, akkor az kettőnek számít. Itt lehet jelentkezni: https://goo.gl/forms/qdHn1ncHbXNH5kQM2

SÖRÉTES

Érdeklődés esetén lesz sörétes is, ami külön verseny lesz, tehát lehet akár harmadik divízió is, és nem számítódik bele a létszámkorlátba!


NEVEZÉSI DÍJ

10 € (tartalmazza a frissítőt) + 5 € további divízió


Amennyiben valaki még egy divíziót szeretne lőni, úgy a regisztrációt 2x kell kitölteni!

A regisztrált versenyzők listája itt található: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XCD8RWZ4NpdEsGD1C1G4-hHV39nf4wrHeT3sXCufiCU/edit?usp=sharing

Priezvisko a meno / Vezetéknév és keresztnév *
Uveďte celé priezvisko a meno, vrátane doplňujúcich označení, napr. Mrkvička Jozef ml. / Kérjük a teljes nevet feltüntetni az esetleges toldalékokkal együtt, pl. Gipsz Jakab ifj.
Your answer
Kategória / Kategória *
Vyberte kategóriu, v ktorej budete súťažiť. Ak nebudú aspoň 3-3 strelci v kategóriách Lady a Junior, budú tieto kategórie zlúčené. / Kérjük válassza ki a kategóriát, amelyikben versenyezni fog. Amennyiben nem lesz legalább 3-3 versenyző a Lady és Junior kategóriákban, akkor ezek a kategóriák össze lesznek olvasztva.
Divízia / Divízió *
Vyberte divízie, v ktorých budete súťažiť. Je možné označiť aj viaceré odpovede súčasne. / Válassza ki azokat a divíziókat, amelyekben versenyezni szeretne. Több lehetőséget is meg lehet jelölni egyidejűleg.
Máte otázky? / Kérdése van?
Pokiaľ by ste sa chceli spýtať na hocičo v súvislosti so súťažou, neváhajte a napíšte nám! / Ha bármilyen kérdése van a versennyel kapcsolatban, írja meg!
Your answer
Kontaktné údaje / Kapcsolat
Ak ste nám položili otázku, uveďte aj mailovú adresu alebo telefónne číslo, na ktoré vám môžeme zaslať odpoveď. / Amennyiben kérdése volt felénk, adja meg mailcímét vagy telefonszámát, amire a választ elküldhetjük.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service