Zlot Totalnych - zakwaterowanie w Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce - rezerwacja obejmuje wszystkie dni Zlotu od 15 do 18 września. Rezerwacje na krótszy termin będą przyjmowane od dnia 1 czerwca.
Zakwaterowanie zawiera 3 posiłki wegetariańskie dziennie, pościel oraz ręczniki w pokojach i domkach. Doba zaczyna się kolacją a kończy obiadem.
Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona. Rezerwacje będą dokonywane wg dostępności miejsc i kolejności zgłoszeń. W ciągu kilku dniu po dokonaniu rezerwacji uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowe oraz dane do wpłaty zaliczki. W przypadku braku miejsc w wybranej opcji, skontaktujemy się i ustalimy dostępne kategorie zakwaterowania.
Bardzo prosimy o podanie prawidłowego adresu mailowego oraz nr telefonu w celu ułatwienia kontaktu.

CENY ZA 1 OSOBĘ DOROSŁĄ ZA 3 DOBY W WYBRANEJ KATEGORII:
* 1 miejsce w pokoju 3 osobowym z łazienką 540 PLN
* 1 miejsce w pokoju 4 osobowym z łazienką 450 PLN
* 1 miejsce w pokoju 6 osobowym z łazienką 450 PLN (dwa przechodnie pokoje z wspólną łazienką)
* 1 miejsce w pokoju 2 osobowym bez łazienki 510 PLN
* 1 miejsce w pokoju 3 osobowym bez łazienki 480 PLN                                                                                                          
* 1 miejsce w domku 10 osobowym (węzeł sanitarny w osobnym budynku) 390 PLN  
* 1 miejsce w domku 20 osobowym (węzeł sanitarny w osobnym budynku) 390 PLN  
* 1 miejsce w camperze własnym 390 PLN                            
* 1 miejsce w namiocie 360 PLN (możliwość skorzystania z namiotu Centrum za pobraniem dodatkowej kaucji w wysokości 100 PLN)
* Tylko posiłki bez zakwaterowania 300 PLN

CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA W TARASCE ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN LUB ANULOWANIA REZERWACJI W ZWIĄZKU Z EWENTUALNYMI OBOSTRZENIAMI OBOWIĄZUJĄCYMI W DNIU ROZPOCZĘCIA FESTIWALU W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII SARS COV 2
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko *
Imię *
Nr telefonu *
Dieta - oferujemy wyżywienie wegetariańskie - bez mięsa, ryb oraz jaj. Możemy jedynie dostosować się do diety wegańskiej i bezglutenowej. Jeżeli stosujesz którąś z podanych diet, proszę zaznacz odpowiednią opcję (lub obie)
Proszę o dokonanie oddzielnej rezerwacji dla każdej osoby dorosłej *
Namiot *
Clear selection
Uwagi do zakwaterowania (np. z kim chcesz być zakwaterowana. Prosimy o dokonanie rejestracji dla każdej uczestniczki uczestnika osobno. To jest wyłącznie pole informacyjne).
Czy potrzebujesz fakturę za zakwaterowanie? *
Informacje o fakturach
Prosimy o wpłatę z odpowiedniego konta - faktura może zostać wystawiona na dane podmiotu zlecającego przelew. Fakturę na podmiot nie będący osobą fizyczną możemy wystawić w tym samym miesiącu, w którym nastąpiła wpłata. W przypadku braku danych do faktury wystawiamy paragon bez możliwości zmiany na fakturę.
Dane do faktury
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH:
1. Administratorem danych jest Fundacja Art of Living Polska, z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/55,                                      00-195 Warszawa. Kontakt do Administratora danych: nr tel. +48 575 149 108, email: rodo@artofliving.pl.
2. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
3. Pozyskane dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany prawem i/lub do zakończenia rozliczenia rezerwacji.
4. Podane dane osobowe w celach marketingowych będą przechowywane przez cały okres działalności Fundacji Art of Living Polska lub do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie przez zgłoszenie sprzeciwu na adres: rodo@artofliving.pl.
5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do podanych danych osobowych, prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych.
7. Procesorem danych osobowych jest Fundacja Art of Living Polska, z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/55,                     00-195 Warszawa.
8. Więcej informacji na temat ochrony danych znajduje się na: www.artofliving.org/pl-pl/rodo.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. 2018 poz. 1000) przez Fundację Art of Living Polska z siedzibą w Warszawie, przy ul. Słomińskiego 19/55, 00-195 Warszawa, dla celów organizacji, prowadzenia i rozliczenia finansowego rezerwacji. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych osobowych dotyczących mojej osoby oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody. Więcej informacji o ochronie danych osobowych: www.artofliving.pl/rodo. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy