Webinarium online – ,,Nowe rynki zagraniczne. Jak skutecznie weryfikować kontrahentów.” - 24.06.2021r.
Informacje na temat szkolenia znajdują się na stronie https://pfrr.pl/webinarium-nowe-rynki-zagraniczne-jak-skutecznie-weryfikowac-kontrahentow-24-06-2021r. Zapisy przyjmujemy do 23 czerwca 2021 r.
Webinar kierowany jest do podlaskich przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie firmy).
Po weryfikacji zgłoszenia wyślemy e-mail potwierdzający udział w spotkaniu wraz z linkiem do platformy webinarowej.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dane firmy
Nazwa firmy *
Ulica nr
Kod pocztowy
Miejscowość *
Uczestnik
Prosimy o podanie danych uczestnika
Imię *
Nazwisko *
e-mail *
Telefon komórkowy
Stanowisko
Nazwa Działu
Branża
Ankieta
Skąd dowiedział się Pan/Pani o wydarzeniu *
Oświadczenia
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów realizacji celów statutowych PFRR. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018r. (Dz. U. 2018r. poz. 1000) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dla potrzeb niezbędnych do realizacji celów statutowych Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, ul. Starobojarska 15, 15-073 Białystok, NIP: 542-10-07-427 REGON: 050309431, KRS: 0000051191 prowadzony przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy KRS. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich poprawiania*. Polityka prywatności PFRR dostępna jest na stronie https://pfrr.pl/polityka-prywatnosci/.
Zgody opcjonalne
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletter’a Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego na podany wyżej adres mailowy. Tym samym akceptuję Regulamin newsletter'a PFRR. W świetle obowiązującego prawa, akceptacja postanowień regulaminu jest niezbędna do pomyślnego przeprowadzenia rejestracji i późniejszej obsługi użytkowników serwisu PFRR.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego z siedzibą w Białymstoku, ul. Starobojarska 15, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zmianami).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego z siedzibą w Białymstoku, ul. Starobojarska 15, informacji marketingowych w postaci poczty elektronicznej/wiadomości SMS.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy