Реєстраційна форма для участі у круглому столі "Друга хвиля незалежного моніторингу виконання в Україні Конвенції CEDAW"
Коли: 21 квітня об 11.00
Формат: відео-конференція на платформі Zoom (зареєстровані учасниці та учасники отримають посилання для доступу напередодні заходу)

Жіночі та феміністичні організації запускають другу хвилю моніторингу «жіночої» Конвенції ООН для підготовки спільного незалежного паралельного звіту про впровадження Конвенції, та запрошує приєднуватись для висвітлення об’єктивної ситуації у сфері захисту прав жінок в Україні.

Мета заходу: представлення коаліції жіночих та феміністичних організацій, які готові долучитися до спільного незалежного моніторингу впровадження "жіночої" Конвенції, визначення стратегії спільних дій.

Довідка:
2017 року Український уряд відзвітував Комітетові ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок за виконання однойменної Конвенції. Неурядові жіночі організації теж представили своє бачення Комітетові, який надав Україні свої рекомендації. Понад три роки урядові та законодавчі органи, судова влада, міжнародні імплементуючі установи впроваджують ці рекомендації у життя.
Зараз держава Україна починає готувати свою Дев’яту періодичну доповідь за цією Конвенцією.
Членкині жіночих та феміністичних організацій, що спільно готували неурядовий звіт-2017 за Конвенцією CEDAW, та неурядовий паралельний звіт із виконання Україною Пекінської декларації та Платформи дій-2019,
зараз ініціюють спільну підготовку нового Паралельного звіту українських жіночих НУО за виконання Україною Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок, та закликають інші жіночі організації України приєднуватися.

Увага! В мережі інтернету буде викладений лише запис заходу. В разі якщо Ви не зможете взяти участь, разом з тим, маєте питання, яке хочете обговорити, надішліть його організаторкам.

Організатори:
Моніторингова група громадських організацій з виконання «жіночої» Конвенції ООН:
CEDAW in Ukraine – NGOs Monitoring Group
cedawinukraine@gmail.com


Контактний телефон:
+380664440511, Оксана Москаленко
Ваше ім'я та прізвище *
Організація, яку Ви представляєте *
Ваша посада *
Область, адміністративна територія *
Населений пункт *
Ваша електронна адреса: *
Ваш номер телефону *
Чи Ваша організація, братиме участь у підготовці спільного паралельного звіту з ліквідації дискримінації щодо жінок *
Які питання, Ви б хотіли обговорити під час заходу *
Required
Якщо у Вас є питання яке б Ви б хотіли обговорити під час заходу, або із зазначених тем, зазначте, будь ласка, їх у тут: *
За якою темою/ статей Конвенції Ви готові працювати
Чи Ви маєте намір та можливість лишатися учасницею_ком до кінця заходу? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy