O czym powinienem napisać?
Zazwyczaj piszę na blogu o czymś, z czym zetknąłem się w pracy jako trener i konsultant, albo dzielę się doświadczeniami z mojej pracy w różnych organizacjach. Od czasu do czasu inspiracją do napisania artykułu jest pytanie, jakie otrzymałem, albo dyskusja, w jakiej uczestniczyłem.

Dlatego pomyślałem, że warto spytać Was, czytelników bloga, o czym powinienem napisać. Nie obiecuję, że skorzystam z każdego pomysłu, ani że użyję go od razu. Nie gwarantuję, że będę w ogóle miał coś do powiedzenia na zaproponowany temat.

Masz taką propozycję tematu, a być może pytanie? Wyślij je, korzystając z tej ankiety. Pamiętaj przy tym, by nie udostępniać w tych propozycjach treści, które powinny pozostać tajemnicą Twojego pracodawcy lub klienta. Opisując jakiś problem, zawsze można go sensownie zanonimizować. Liczę też, że ta ankieta nie zostanie zasypana "śmiesznymi" albo wulgarnymi wiadomościami.

Pozostawiłem przestrzeń na podanie imienia i nazwiska, od Ciebie zależy, czy je podasz. Nie wymagam tego, choć będzie mi łatwiej zidentyfikować zgłoszenia napisane przez ludzi od tych wygenerowanych przez różnorakie automaty.

Danych z tej ankiety nie przetwarzam w żaden sposób ani nikomu nie udostępniam. Użyję ich tylko jako inspiracji do napisania kolejnych artykułów na blogu.

Na koniec: celem tej ankiety nie jest udzielanie porad wysyłającym zgłoszenia. Jeśli potrzebujesz takiej porady, nawiąż ze mną kontakt w innej formie, np. poprzez media społecznościowe czy zapisując się na szkolenie jakie prowadzę.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Propozycja tematu, o którym warto napisać *
Imię i nazwisko
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy