Анонс тренінгу «Сучасні можливості кооперації. Законодавчі вимоги до якості та безпечності харчових продуктів» - 26 лютого 2019 року, м.Запоріжжя

Реєстрація до 20 лютого 2019!

26 лютого у м. Запоріжжя відбудеться тренінг, під час якого обговорюватимуться можливості створення аграрних кооперативів в Україні.
Сьогодні в усьому світі спостерігається тенденція до об’єднання дрібних виробників для кращого збуту та просування своєї продукції, а також доступу до фінансових ресурсів. Однак, якщо на аграрному ринку ЄС частка сільськогосподарських кооперативів складає 40-50%, а в окремих державах та секторах доходить до 70%, то в Україні ця цифра ледь сягає 1%.
Окрім цього, поговоримо про виконання вимог до якості та безпечності харчових продуктів, адже вже з кінця вересня має бути запроваджена система управління безпечністю харчових продуктів на малих потужностях, до яких можуть бути віднесені, зокрема, й кооперативи.


Повний анонс та програма тренінгу за посиланням http://www.dossier.org.ua/sites/default/files/trainig_3_-_zaporizhzhya_26022019_announce.pdf

Участь в тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.
Учасники забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами.
Відібрані учасники отримають повідомлення 22 лютого.

Тренінг проводитимуть експерти Інформаційного центру «Зелене досьє» та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія».
Тренінг проводиться за сприяння Запорізької обласної державної адміністрації.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Для контактів: керівник проекту – Катерина Шор
Тел.: +380 67 440 5937
E-mail: kateryna.shor[at]gmail.com
Сторінка проекту - http://www.dossier.org.ua/adaptation2.
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Назва організації (установи, господарства тощо) *
Your answer
Посада *
Your answer
Контактний телефон *
(починаючи з +380)
Your answer
Адреса електронної пошти *
(Нагадуємо, що адреси mail.ru, yandex.ru тощо, в Україні заборонені! Якщо Ви користуєтесь цими адресами, ми не можемо гарантувати, отримання листів з цих електронних скриньок.)
Your answer
Місто *
Your answer
Сфера діяльності *
Required
Ваші очікування від тренінгу *
Your answer
Коментарі
Your answer
Харчування
Зазначте, якщо ви маєте певні харчові обмеження або якщо ви вегетаріанець, то який.
Your answer
*
Required
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service