Prihláška na mládežnícky tábor z Daliborka - 27.7.-2.8.2020
Pre mladých vo veku od 14 do 18 rokov (výnimky po individuálnej dohode).

🚩🚩🚩POZOR - kapacita tábora je už žiaľ naplnená - prihlášku však môžete vyplniť a budeme evidovať prihláseného ako náhradníka - v prípade uvoľnenia miesta sa Vám ozveme.🚩🚩🚩

Tábor sa uskutoční v areáli chaty Cementárka (nad Lozornom). Na tábore budeme stanovať (potrebný je spacák a karimatka) pričom však sociálne zariadenia budeme mať v murovanom zariadení (chate).
Cena tábora je 75€ pre členov združenia DOMKA, cena pre nečlenov je 90€ a môžete ju uhradiť na číslo účtu SK84 8360 5207 0042 0429 7692.

Členom o.z. DOMKA sa môže účastník tábora stať jednoducho - zaplatením ročného členského príspevku 5€ a vyplnením tlačiva, ktoré Vám pošleme v prípade záujmu.
Ak by Vám ekonomická situácia neumožňovala uhradiť cenu za tábor, určite sa nám ozvite. Každý rok poskytujeme zľavu viacerým účastníkom našich táborov. Vďaka štedrosti mnohých rodičov, ktorí prispievajú viac, môžeme poskytnúť zľavu tým, ktorým to pomôže.

Organizátor:
DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, Daliborovo nám.1, 85101 Bratislava
V spolupráci s:
ASC – Saleziáni - spolupracovníci, Daliborovo nám. 1, 85101 Bratislava
SVD– Spoločnosť Božieho Slova, Daliborovo nám. 1, 85101 Bratislava

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tábora ma môžete kontaktovať cez mail daliborko.mladez@gmail.com alebo urbankova.j11@gmail.com

S pozdravom
Peťo Melišek, ASC a Janka Urbánková
Údaje o rodičovi (zákonnom zástupcovi)
Meno a priezvisko rodiča (zákonného zástupcu) *
Telefonický kontakt na rodiča (zákonného zástupcu) *
V prípade, že nastane situácia, ktorú treba vyriešiť čo najskôr, alebo je lepšie vyriešiť ju inak ako Emailom, budeme Vás kontaktovať na tomto čísle.
E-mailová adresa rodiča (zákonného zástupcu) *
Údaje o účastníkovi tábora
Meno a priezvisko účastníka *
Dátum narodenia účastníka *
MM
/
DD
/
YYYY
Názov školy účastníka *
Ročník štúdia v školskom roku 2019/2020 *
Trvalé bydlisko (ulica, mesto, PSČ) účastníka *
Telefonický kontakt na účastníka *
Je účastník tábora alergický na nejaké potraviny? Má / mal nejaké zdravotné problémy? *
Prosím, spomeňte všetko, čo by bolo dobré, aby sme vedeli (napr. minulé prekonané ochorenia, ktoré by mohli obmedziť jeho účasť na táborových aktivitách) . Na tábore bude s nami celý čas zdravotník, tieto informácie mu budú poskytnuté. Tiež, ak má Vaše dieťa špeciálnu diétu alebo alergie na potraviny, budeme sa snažiť vybaviť mu plnohodnotnú stravu podľa možností zariadenia.
Dovoľujeme si Vás požiadať o súhlas so spracovaním osobných údajov (zdravotných údajov) v rozsahu vyššie uvedenej otázky (alergie a iné zdravotné problémy účastníka) v zmysle právnej úpravy zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia EÚ č. 2016/679 GDPR pre účely tohto podujatia. Bez uvedených údajov nevieme zabezpečiť ochranu zdravia účastníkov podujatia. *
*Je nutné, aby tento formulár vyplnil rodič dieťaťa (alebo zákonný zástupca)
Required
Popíšte nám, prosím, pár slovami Vášho mládežníka :) *
Keďže poznáte Vaše dieťa najlepšie, veríme, že nám môžete týmto pomôcť zachovať sa počas týždňa k Vášmu dieťaťu čo najvhodnejšie. Každý mladý človek je výnimočný a budeme radi, keď sa o ňom dozvieme niečo aj pred táborom :). Môžu to byť informácie ohľadom povahy, správania sa v kolektíve a doma, záľub, alebo hocičo iné, čo pokladáte za dôležité.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy