Заявка на участь у програмі "Франківська Майстерня: Інкубаційна програма для наступного покоління про-активної спільноти в Івано-Франківську"
З 16 травня до 5 червня в Івано-Франківську триває набір на участь в навчальній інкубаційний програмі «Франківська Майстерня» для наступного покоління про-активної спільноти Івано-Франківська.Тобто, для всіх тих, хто бачить себе в майбутньому в ролі свідомих громадян, активних батьків, активістів та активісток свого міста, соціальних інноваторів/-рок, але наразі робить лише перші кроки на цьому шляху та потребує знань, контактів та підтримки. Проект має на меті будувати та підтримувати зв’язки між новим поколінням низового активізму та сталими гравцями в культурі, владі та бізнесі, створити умови для їх співпраці на різних рівнях, а також втілити якісний продукт неформальної освіти, який стане адекватною відповіддю сучасним потребам локального громадянського суспільства в рості та розвитку.

Щоб взяти участь у програмі, потрібно до 5 червня заповнити цю заявку.

Із додатковими питаннями запрошуємо звертатися за мейлом maysternya@insha-osvita.org.

Особисті данні
Прізвище та ім'я *
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
E-mail *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Населений пункт, в якому ти проживаєш *
Your answer
Мотивація
Чому тобі обов'язково потрібно взяти участь в програмі? Яка твоя головна мотивація? З якими темами тобі цікаво працювати та на які теми ти б хотів/-ла реалізувати власний проект? *
Your answer
Чим ти займаєшся? В чому хочеш розвиватись? Чому хочеш навчитися або що хочеш отримати від участі в програмі? Що ти можеш дати іншим учасникам та учасницям програми? *
Your answer
Чи маєш досвід участі в аналогічних програмах / заходах? *
Your answer
Додаткова інформація
Звідки Ви дізналися про програму? *
Я можу взяти участь в усіх днях Майстерні ідей 13-17 червня (виїзна майстерня), а також в наступних заходах програми *
Я погоджуюся з умовами участі *
Інформація щодо відбору учасників та учасниць
Заявки приймаються до 5 червня включно. Результати будуть відомі до 7 червня 2017. Яким критеріям мають відповідати заявки / на що ми звертаємо увагу при відборі учасників та учасниць: приймаємо заявки від людей віком 18-30 років, які проживають в Івано-Франківську; наявність часу та готовність довгостроково брати участь у програмі, готовність та можливість взяти участь у всіх днях заходів та навчальних сесій; вмотивованість навчатися, бути частиною про-активної спільноти; готовність розвиватися, втілювати корисні ідеї для свого оточення; досвід учасників у схожих заходах не є критерієм відбору.
Коментарі
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms