Objednávka ubytování na konferenci ENVIRO v hotelu Sepetná
Přehled požadovaných služeb v rámci konference ENVIRO ve dnech 18. - 20.10..2020 na Ostravici v hotelu Sepetná. Přihlášky přijímáme do 15.9. 2020
Email *
Hotel Sepetná
Jméno a příjmení: *
Platba *
Fakturační adresa, včetně IČ
Mám zájem o ubytování prosím zatrhněte všechny noci o které máte zájem *
Required
Požaduji ubytování v: *
Chci být ubytován/ubytovaná s:
Snídaně a poplatek obecnímu úřadu
Snídaně formou teplého a studeného rautu v hodnotě 150 Kč/osoba bude připočtena automaticky k ceně ubytování.

Obec Ostravice schválila na základě novely zákona o místních poplatcích obecně závaznou vyhlášku o místním poplatku z pobytu. Tato vyhláška je účinná od 1. ledna 2020 a poplatek za osobu byl stanoven na 20 Kč za každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku. Poplatek je splatný v hotovosti na recepci při příjezdu
Storno podmínky:
Ubytování může být zrušeno pouze písemně na email polkova@sepetna.cz, pracovníci Vám příjem emailu potvrdí. Ubytování může být zrušeno bez storno poplatku maximálně do 15.9. 2020 V případě, že bude ubytování zrušeno do 30.9. 2020 vrací se objednateli 50% z ceny ubytování, pokud zrušíte ubytování po tomto termínu účtuje se storno poplatek ve výši 100%, popřípadě za sebe najít náhradníka.
Poznámky:
Počet pokojů je omezen, proto se může stát, že Vašemu požadavku na vybraný typ pokoje nebo na pokoj obsazený jednou osobou nebudeme moci vyhovět, na tuto skutečnost Vás písemně upozorníme.
Resort Sepetná rovněž prosí účastníky o sdělení přesné fakturační adresy. Vzhledem k zavedení EET nebude možno po vystavení dokladu a denní uzávěrce doklady opravovat.
Vaše připomínky a poznámky
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Sepetná, v.o.s.. Report Abuse