XLI Memoriał Ieny Szydłowskiej
Formularz zgłoszeniowy / Registration form
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko / Family name *
Imię / Given name *
Klub / Club name *
Rok urodzenia / Year of birth *
Płeć *
Konkurencja / Event *
Required
Numer licencji PZŁucz / Archer's ID 
Dane do ewentalnego potwierdzenia wniesienia opłaty startowej / Data for confirmation of the entry fee payment (if needed)
Oświadczam,  że  wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  moich  danych  osobowych  do celów  uczestnictwa  w  zawodach organizowanych  przez  Klub Sportowy Drukarz oraz Warszawsko-Mazowiecki Związek Łuczniczy oraz na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku przez w/w organizatorów na ich stronach internetowej i w portalu Facebook.

Na podstawie ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27.04.2016, informujemy, że: 
1)  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KS Drukarz z siedzibą w Warszawie al. Zieleniecka 2, a kontakt z przedstawicielem Administratora możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej: biuro@ksdrukarz.pl. 
2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 litera a) RODO w celu uczestnictwa w zawodach sportowych. 
3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: 
(a) organizatorzy zawodów, 
(b) podmioty świadczące obsługę narzędzi wykorzystywanych w trakcie przeprowadzania zawodów sportowych; 
(c) media społecznościowe, w szczególności Facebook oraz witryna internetowa Organizatora oraz osoby mające do nich dostęp. 
4) Dane zostaną usunięte niezwłocznie po zakończeniu pełnego cyklu zawodów z wyjątkiem danych opublikowanych w mediach społecznościowych (gdzie będą publikowane bezterminowo, do czasu odwołania zgody) oraz danych podanych w protokołach po zawodach. 
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt osobisty lub mailowy (biuro@ksdrukarz.pl). Przy cofnięciu zgody może być niezbędna weryfikacja Pani/Pana tożsamości i że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem tego przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w zawodach ponieważ bez ich przetwarzania udział w zawodach nie jest możliwy. 
6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w razie uznania, że przetwarzanie narusza przepisy RODO (tj. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy