50 найкращих для відвідування місць
ГО “ЛІіС” запрошує всіх охочих взяти участь у визначенні 50 територій в тому числі природоохоронних, найбільш привабливих із туристичної точки зору, які потребують розвитку відповідної адаптивної інфраструктури і сприятимуть підвищенню економічної привабливості регіону.

За методологією ГО “ЛІіС” вже відібрано понад 30 локацій: від тих місць, стежки до яких ризикують загубитися, до тих, на які весь час звертають увагу журналісти, туристи, природоохоронники.

Визначені території будуть нанесені на Google maps, яка буде доступна кожному. Результати дослідження, а саме інформацію про 50 найкращих для відвідування місць разом з рекомендаціями щодо вдосконалення інфраструктури окремих пілотних територій експерти ГО “ЛІіС” передадуть до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та обласних управлінь екології та туризму Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

Давайте разом покажемо красу Карпат! Кожен може долучитись заповнивши до 1 лютого 2021 цю форму. Ваші відповіді є дуже важливими для нас!

Із будь-якими запитаннями, побажання щодо дослідження можна звернутися на електронну адресу: info.forest.initiatives.com@gmail.com або на сторінку організації у Facebook https://www.facebook.com/Forest.Initiatives
Назва території або населеного пункту поблизу, координати місця (або межі території) *
Вказана територія це цінний природний, культурний чи історичний об'єкт? *
Чим це місце цікаве та чому є улюбленим, які проблеми є з доступом до цього місця? Інша додаткова інформація про територію.
Додайте посилання на фото з геотегами, або карту з відміченими обєктами
Вкажіть ваше місце проживання *
Якщо ви хотіли б отримати результати дослідження напишіть свою електронну пошту
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy