Sodalicja Modlitewna "Badaliya" im. Louisa Massignona
Niniejszy formularz jest zgłoszeniem się kandydata na Członka Sodalicji Modlitewnej "Badaliya". Jest ona dziełem francuskiego arabisty i islamologa, pioniera dialogu chrześcijańsko-muzułmańskiego Louisa Massignona (1883-1962). "Badaliya" jest wspólnotą modlitewną wspierającą chrześcijan, żyjących pośród muzułmanów (zwłaszcza na Bliskim Wschodzie), oraz wyznawców islamu w ich drodze do Jezusa. "Badaliya" miała pierwotnie swoje centrum w Kairze, a aktualnie w Bostonie. Za pełną aprobatą i błogosławieństwem Odpowiedzialnych za międzynarodową Sodalicję Modlitewną "Badaliya", rozpoczynamy działalność jej polskiej sekcji. Stań się częścią tej nowej Wspólnoty! Więcej na temat historii Sodalicji, jej założeń i sposobu działania na stronie: www.badaliya.pl.
Na podany poniżej e-mail dostaniesz od razu kopię informacji, które wprowadzisz w niniejszym formularzu. Jeśli Zarząd przyjmie Cię do Sodalicji, wtedy podany przez Ciebie e-mail zostanie dołączony do listy dyskusyjnej Członków badaliya@googlegroups.com (najlepiej funkcjonują adresy gmailowe). Adres pocztowy będzie adresem, na który będziemy wysyłać materiały związane z pracami Sodalicji.
Przed aplikowaniem należy zapoznać się ze Statutem "Badaliyi": https://drive.google.com/file/d/1-abKpYVcxIt8lW3TEth9W6c3E42iBp85/view?usp=sharing.
Istotną kwestią jest to, że "Badaliya" jest miejscem, które integruje środowisko ludzi, zainteresowanych spotkaniem chrześcijaństwa z islamem na różnych płaszczyznach (modlitewnej, naukowej, duchowej, doktrynalnej, teologicznej, społecznej, kulturowej i filozoficznej). Zapraszamy do współpracy!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Jeżeli Twoja osobowa nazwa własna jest zapisywana w innych znakach niż łacińskie (np. arabskimi, chińskimi, koreańskimi, hebrajskimi), to napisz ją:
Tytuły, stopnie naukowe, zawodowe, inne
Tu napisz skrót ewentualnych tytułów, które ułatwią nam adresowanie do Ciebie korespondencji, np. lic., ks., dr, prof. dr hab., mgr inż. arch., itp.
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Louis Massignon (1883-1962)
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy