Profesionālās kompetences pilnveides programma “Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā"
Labdien!

Priecājamies, ka esat nolēmusi piedalīties Centra ZIN pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā "Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā" jeb ALP!

Profesionālās kompetences pilnveides programmas “Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā" uzdevumi cieši saistīti ar nepieciešamo prasmu attīstību pedagogiem jaunās sociāli emocionālās mācīšanās (SEM) pieejas integrēšanai pedagoģiskajā darbā:

* veicināt pedagogu izpratni par sociālās un emocionālās attīstības nozīmi skolēna pašizaugsmē, potenciāla attīstībā un mācību sasniegumos;
* veicināt būtisku pedagogu personisko resursu pieaugumu garīgās veselības jomā un veselīgu attiecību veidošanā un uzturēšanā;
* sniegt kompleksas, pierādījumos balstītas zināšanas par emocionāli tuvu un uzticībā balstītu attiecību veidošanu ar bērniem un jauniešiem un to ietekmi uz viņu dzīves kvalitāti kopumā;
* nodrošināt interaktīvu un praktisku treniņu veselīgu un cieņpilnu saskarsmes iemaņu (drošās piesaistes) un sadarbības prasmju apguvei, kā arī skolēnu emocionālo un sociālo prasmju attīstīšanai;
* veidot pedagogu domāšanas un uzvedības modeli emocionāli vesela un pilnvērtīga indivīda audzināšanai.

Programmas saturs ir piesātināts ar teorētisku un praktisku informāciju, un piedāvā apgūt prasmes un metodes, kuras viegli integrēt savā ikdienas dzīvē ar audzēkņiem. Uzzināsiet daudz par drošās piesaistes teoriju, bērna smadzeņu darbību un saistību ar uzvedību, sensorajiem procesiem, saiknes veidošanu, bērna stiprināšanu un arī uzvedības koriģēšanu. Vienlaikus šo septiņu nedēļu laikā pedagogiem tiks dota iespēja arī dziļāk iepazīt sevi un gūt izpratni par savu pagātni, vajadzībām un pašvērtējumu.

Programma ir mērķtiecīgi veidota kā vienots veselums, kur katrai tās daļai ir nozīme kopējās izpratnes radīšanā, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka apmeklējat visas viena apmācību cikla nodarbības, tādējādi gūstot vislabāko un pilnīgāko apmācību pieredzi!

Šis ir pieteikums apmācību grupai, kura notiks:

Vieta: Tiešsaistē, Zoom platformā
Laiks:  Ceturtdienās, 14.30-17.30  (no 22. septembra līdz 3. novembrim
Treneris: Lauris Bokišs

Apmācību datumi:
22.09.2022. 14.30-17.30
29.09.2022. 14.30-17.30
06.10.2022. 14.30-17.30
13.10.2022. 14.30-17.30
20.10.2022. 14.30-17.30
27.10.2022. 14.30-17.30
03.11.2022. 14.30-17.30


Vietu skaits ir ierobežots un grupas aizpildās ātri, tādēļ aicinām savlaicīgi aizpildīt anketu, lai nodrošinātu sev vietu vēlamajā grupā. Pēc anketas aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un rēķinu savā e-pastā.

Lai varētu reģistrēt Jūsu dalību programmā "Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā" un nosūtītu sertifikātu par kursa apguvi, nepieciešami personas dati — vārds, uzvārds, personas kods (individuālajam sertifikātam), telefona numurs un e-pasta adrese.  Tie tiks izmantoti pieteikuma reģistrēšanai un glabāti elektroniskā formātā ar paroli aizsargātā datorā, ne ilgāk kā 12 mēnešus. Papildus informācija nav obligāta reģistrācijai un attiecīgi tiek izmantota tikai anonimizētā veidā statistikas apkopošanas mērķiem. Jums ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu, ja tas nav pretrunā ar likumu.

Jūsu,
Centrs ZIN

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Piekrītu personas datu apstrādei Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas "ALP" vajadzībām *
Lauris Bokišs ir divu puiku tētis, biedrības ģimenes atbalstam “Tēvi” vecāku izglītības nodarbību vadītājs. Laurim ir ilggadēja pieredze izglītotāja darbā visos vecuma posmos - sākot no pirmsskolas līdz pat augstskolai, kā arī darbā ar pieaugušajiem. Lauris ir smēlies zināšanas un pieredzi Dardedzes veidotajās izglītības programmās un dažādos starptautiskos projektos.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy