Оцініть послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій
Проект USAID "Громадяни в дії" просить Вас оцінити наскільки якісно надаються послуги з реєстрації та перереєстрації громадських та благодійних організацій. Відповіді на ці запитання конфіденційні та будуть використовуватись виключно в статистичному вигляді. Дякуємо за Вашу небайдужість!
До якого органу публічної влади Ви зверталися з метою отримання адміністративної послуги з державної реєстрації громадського об’єднання?
Чи зверталися Ви за отриманням послуги з державної реєстрації громадського об'єднання до фронт-офісу (місцевого центру надання адміністративних послуг, центру безоплатної правової допомоги)?
Чи змогли Ви отримати адміністративну послугу з державної реєстрації громадського об'єднання при зверненні до фронт-офісу?
Вкажіть, будь ласка, до якого саме органу публічної влади Ви зверталися з метою отримання адміністративної послуги з державної реєстрації громадського об’єднання.
Your answer
З метою отримання якої саме адміністративної послуги з державної реєстрації громадського об'єднання Ви зверталися ?
Required
Де Ви отримали інформацію про те, до якого органу публічної влади з метою отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських об’єднань Ви можете звертатися?
Required
Чи зручним для Вас було використання послуг органу публічної влади, до якого Ви зверталися для отримання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації громадських об’єднань?
При доступі до приміщення, в якому Ви здійснювали подання та отримання документів, Вам було необхідно:
Required
Чи був зручним графік прийому та отримання документів у органі публічної влади, до якого Ви зверталися для отримання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації громадських об’єднань?
кажіть, будь ласка, чи були інформативними зразки документів та інформація, які розміщені на інформаційному стенді, що розташований у органі публічної влади, до якого Ви зверталися для отримання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації громадських об’єднань?
Чи надавали Вам допомогу та консультації при прийомі-видачі документів?
Required
Чи було ввічливим ставлення працівника органу публічної влади, до якого Ви зверталися, при подачі чи отриманні документів у сфері державної реєстрації громадських об’єднань?
Чи здійснював працівник органу публічної влади, до якого Ви зверталися, поправки, помітки до проекту статуту громадського об’єднання без офіційного рішення про відмову (зупинення розгляду) поданих документів?
Як Ви оцінюєте рівень послуг органу публічної влади, до якого Ви зверталися, при прийомі-видачі документів з державної реєстрації громадських об’єднань:
Ваші контакти для уточнень (за бажанням)
Your answer
Додаткове запитання
Якщо Ви ознайомлені з запровадженим Мін’юстом пілотним проектом у сфері державної реєстрації громадських об’єднань, що передбачає залучення місцевих центрів з безоплатної правової допомоги на етапі прийому-видачі документів з метою надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації громадських об’єднань, просимо дати відповідь на наступне запитання:
За результатом отримання адміністративної послуги з державної реєстрації громадських об’єднань Ви вважаєте, що (відповідей може бути декілька):
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms