MUZAZA - uczestnictwo w zajęciach online
Drodzy Rodzice! Niniejszy formularz ma na celu dostosowanie dla Was najlepszej oferty online, którą na ten moment możemy zaproponować. Jeśli nie jesteście zainteresowani taką formą zajęć - zaznaczcie to w naszej ankiecie. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i wyrazy wsparcia, które ślecie nam różnymi drogami <3 My też za Wami tęsknimy!! Czekamy również na wasze sugestie i propozycje - jeśli takowe się u Was pojawiły - podzielcie się z nami :)
Czy jesteś zainteresowany/na zajęciami online prowadzonymi przez MUZAZA? *
Podaj swoje imię i nazwisko: *
Your answer
Podaj swój adres email, na który będziemy mogli wysyłać informacje o zajęciach online:
Your answer
Którymi zajęciami jesteś zainteresowany/a? (Zaznaczamy tylko w przypadku oznaczenia TAK w 1 pytaniu)
Czy zamknięta grupa na Facebooku to dogodny kanał przekazu?
Jeśli w poprzednim pytaniu zaznaczyłeś opcję NIE, podaj jaki środek przekazu byłby dla Ciebie odpowiedniejszy? (WhatsApp, dysk google, strona www lub inny)
Your answer
Jeśli zaznaczyłeś/aś zajęcia muzazowe przedszkolaki lub zerówka muzyczna napisz w jakich godzinach odbywać by się mogły interaktywne zajęcia? Jakie są możliwości czasowe dziecka do wzięcia w nich udziału? (godziny przedpołudniowe, popołudniowe) Od kiedy moglibyśmy zacząć?
Your answer
Czy potrzebna jest pomoc z aplikacją ZOOM do lekcji indywidualnych, muzazowych przedszkolaków oraz grupy zerówkowej? (nie dotyczy zajęć maluszkowych)
Rozumiem, że zajęcia online są zastępstwem zajęć prowadzonych zgodnie z zawartą umową z MUZAZA Kreatywna Edukacja Muzyczna. Tygodnie w których będą odbywały się zajęcia online nie będą już do odrobienia w stacjonarnym trybie. W związku z powyższym zobowiązuję się do uiszczania opłaty zgodnej z zawartą umową wedle ustalonego harmonogramu. *
UWAGI I SUGESTIE:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy