Курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки". Набір - Весна 2020
Спільним навчальним центром КПІ ім. Ігоря Сікорського"- Progresstech-Ukraine оголошено черговий набір на курси підготовки до працевлаштування "Основи конструювання авіаційної техніки" - Весна 2020.

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, елементами авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки та технологією виготовлення авіаційної техніки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач тривимірного моделювання (CAD) та їх аналізу. Термін навчання - 2 місяці. Заняття проходитимуть після 16:00 чотири рази на тиждень.

По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному підсумковому тестуванні випускникам буде запропоновано пройти співбесіду для зайняття вакантної посади інженерна в компанії Progresstech-Ukraine.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.

Початок занять - 23 березня 2020 року. Місце проведення занять - КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ). Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. До участі у конкурсі запрошуються студенти останнього курсу бакалаврату, студенти-магістранти та всі зацікавлені випускники технічних закладів вищої освіти.

Конкурсний відбір заплановано на 12 березня 2020 р. у вигляді тестування з основ механіки, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови, за результатами якого буде сформовано групу слухачів.

Термін подачі заявок - до 11 березня 2020 року включно.

Студенти молодших курсів також запрошуються пройти реєстрацію з метою отримання у подальшому інформації про освітні програми та заходи компанії Progresstech-Ukraine та Спільного навчального центру.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy