Avaldus Vabaühenduste Liidu liikmeks astumiseks
Väga tore, et soovid meie sekka tulla! Palun vasta lühidalt mõnele küsimusele oma organisatsiooni kohta, et meie nõukogu ja liikmed saaksid sinu ühendusega paremini tuttavaks.

Palun veendu enne avalduse täitmist, et sinu organisatsioon vastab liikmetingimustele, milles oleme Vabaühenduste Liidus kokku leppinud: ühendus on kodanikualgatuslik ja tegutsenud vähemalt ühe aasta, tegutseb avalikes huvides ja järgib vabaühenduste eetikakoodeksit (heakodanik.ee/vabauhenduste-eetikakoodeks), ei ole avaliku sektori valitseva mõju all ning on avaldanud kodulehel organisatsiooni majandusaasta aruanded, põhikirja ja juhtorgani koosseisu.

Lähemalt saab meie liikmetingimuste kohta lugeda https://heakodanik.ee/astu-liikmeks/.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Andmed
Organisatsiooni ametlik nimi *
Organisatsiooni nimi inglise keeles *
Kas lisaks ametlikule nimele kasutate veel mõnd nime (nt bränd või nimi, mille kaudu olete hästi tuntud)?
Kui kellelgi on sinu organisatsioonis suurem kui 50% hääleõigus otsuste tegemisel või juhtorgani määramisel, siis palun nimeta nad.
Telefon *
E-posti aadress *
Kodulehekülg *
Kodulehe viide, kus on avaldatud põhikiri, majandusaasta aruanded ja juhtorgani koosseis *
Kontaktisik Vabaühenduste Liiduga suhtlemisel (nimi, ametinimi ja kontaktandmed) *
Millised e-posti aadressid soovite lisada Vabaühenduste Liidu liikmete infolisti (ainult liikmetele mõeldud info): *
Millised e-posti aadressid soovite lisada Vabaühenduste Liidu üldisesse infolisti (kõigile huvilistele mõeldud info, sh kodanikuühiskonna nädalakiri):
Tegevus
Kirjelda kahe lõiguga, kellele ja millist kasu on sinu organisatsiooni tegevusest ning kuidas sa seda mõõdad? *
Miks soovid oma organisatsiooniga Vabaühenduste Liiduga liituda, mis on sinu peamised ootused Vabaühenduste Liidule? *
Kuidas saad ise liikmena panustada, et Vabaühenduste Liit oleks tugevam? *
Liikmemaks
Vabaühenduste Liidu liikmemaks on seotud organisatsiooni sissetulekutega. Palun märgi vastavalt eelmise aasta sissetulekule sobiv liikmemaksu suurus. *
NB! Liikmeks astumisel lisandub sellele ühekordne liitumistasu 35 eurot. Kui liitud Vabaühenduste Liiduga pärast 1. juulit, tuleb jooksva aasta liikmemaksust tasuda pool. (Loe liikmemaksust lähemalt heakodanik.ee/liikmemaks)
Required
Aitäh!
Pärast liitumisavalduse saamist võtame sinuga ühendust ja kui vaja, lepime kokku aja kohtumiseks, kus veel täpsustada küsimusi, mis kummalgi poolel seoses liitumisega on.

Kui Vabaühenduste Liidu nõukogu on liitumise heaks kiitnud, anname sellest teada. Seejärel saadame liikmeavalduse ka meie liikmetele, kellel on kahe nädala jooksul võimalik öelda, kui sinu ühendus nende meelest siiski ei vasta liikmetingimustele. Kui sellist infot laekub, vaatab nõukogu oma otsuse üle. Kui vastulauseid ei esitata, saadame liikmemaksu arve ning liikmeõigused ja -kohustused hakkavad kehtima pärast selle tasumist.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy