Radām jaunu galda spēli kopā!
Vai esi kādreiz spēlējis kādu galda spēli un domājis, ka "te ko varētu uzlabot" vai arī "cik forši būtu radīt tādu spēli, kā gribas pašiem"? Ja jā, tad esi īstajā vietā un laikā - jau pavisam drīz varam tikties, lai kāda projekta ietvaros radītu pilnīgi jaunu spēli, jauniešiem patīkamu un aizraujošu, kurā varētu labāk izzināt līdzdalības tēmu.

Pievienojies spēles formāta un satura ideju ģenerēšanas darbnīcā, kas notiks Baldonē, 22. aprīlī plkst. 15:00.

Ja Tev ir kādi jautājumi, droši sazinies ar Ķekavas novada jaunatnes darbinieku Armandu Mežinski (armands.mezinskis@kekava.lv) vai biedrības "Creative Minds for Culture" pārstāvi Elīzabetu Krēģeri (eli.creativeminds@gmail.com, +371 26188328)

Aizpildot šo pieteikuma formu, piekrītu, ka mani dati tiks apstrādāti šādam mērķim: Projekta dalībnieku atlase, informācijas saņemšana, izvērtēšana, publicitātes nodrošināšana; personas datu glabāšana, atskaišu sagatavošana un ar to saistītā personas datu nodošana trešajām personām.
Datu apstrādes pārzinis: biedrība "Creative Minds for Culture", "Urdziņas", Murjāņi, Saulkrastu novads; telefona numurs 27723995; e-pasta adrese mindsforculture@gmail.com.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Tavs vārds un uzvārds: *
Cik Tev gadu? *
Tavs telefona numurs: *
Tavs e-pasts: *
Ko Tu sagaidi no darbnīcas? *
Paldies, ka pieteicies!
Uz drīzu tikšanos!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy