Практикум «Дослідження правових потреб громади: робимо доступ до правосуддя потрібним та дієвим»
До уваги неприбуткових організацій та органів місцевого самоврядування,
які планують проведення досліджень правових потреб територіальних громад!

11-12 квітня 2019, Київ

В рамках реалізації програми «Правоспроможна громада» буде проведено практикум «Дослідження правових потреб громади: робимо доступ до правосуддя потрібним та дієвим».

Програма «Правоспроможна громада» – практична навчальна програма, що включає дослідження правових потреб громади, розробку місцевих програм доступу до правосуддя, оцінку їх реалізації.

Учасники програми під час практикуму отримають практичні знання та навички для проведення запланованих досліджень з мінімально необхідними витратами ресурсів та досягненням максимально можливих результатів. Вибір інструментів та підходів дослідження буде здійснено відповідно до специфіки кожної громади. Крім базової теоретичної інформації, учасники програми познайомляться з міжнародним та українським досвідом, отримають експертний супровід у розробці та проведенні свого дослідження. Отримані результати дозволять учасникам програми визначити пріоритети своєї діяльності та ефективно залучати ресурси для її забезпечення.

Для участі у програми пропонуємо заповнити цю анкету.

Реєстрація для участі у практикумі триває до 15 березня 2019 (17:00)!

Адміністрування програми здійснюється ГС «Мережа правового розвитку» за підтримки МФ «Відродження», Української фундації правової допомоги та мережі правових клубів Pravokator

Додаткові питання щодо участі у програмі приймаються на електронну адресу office@ldn.org.ua до 15 березня 2019
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy