Pieteikums pasākuma "Iespēju tīklos" mūziķu konkursam
Šī ir pieteikšanās anketa pasākuma "Iespēju tīklos" mūziķu konkursam. Pasākums "Iespēju tīklos" notiek Kalnciema kvartālā š.g. 16. maijā 17:00 (iknedēļas mūzikas ceturtdiena). Aicinām pieteikties mūziķu grupas, individuālos izpildītājus un muzikālos projektus, īpaši, jaunos māksliniekus.

"Iespēju tīklos" ir pēcpusdienas tīklošanās pasākums jauniešiem. Šajā pasākumā būs iespēja jauniešiem brīvā atmosfērā tīkloties savā starpā, tādējādi attīstot sarunu un diskusiju kultūru, kā arī iespēja satikt gan dažādās nozarēs pieredzējušus jauniešus, gan dažādu organizāciju pārstāvjus, lai sniegtu jaunietim iespēju iepazīt tiem pieejamās iespējas un varētu uzdot sev interesējošos jautājumus (piem., saistībā ar pašpārvaldēm, studijām, jauniešu iespējām Latvijā un ārpus tās robežām utt.).
Un, kas gan tas būs par pasākumu bez mūzikas? Domājam, ka šis pasākums ir lieliska iespēja veicināt mūziķu (īpaši jauno) atpazīstamību. Tādēļ nepalaid garām iespēju un PIESAKIES!

Iepazīties ar pasākuma nolikumu vari interneta vietnē www.rsd.lv. Jautājumu gadījumā raksti uz rsd@riga.lv vai zvani 25860895.
Pieteikšanās līdz 2019. gada 31. martam (ieskaitot).

Email address *
Vispārīga informācija
Dalībnieka nosaukums *
Norādīt mūzikas grupas, individuālā izpildītāja, muzikālā projekta nosaukumu.
Dalībnieka veids *
Lūdzam atzīmēt atbilstošāko.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service