Pieteikums dalībai 24. decembra dievkalpojumam plkst. 18:00
Priecājamies, ka šogad mums ir iespēja kopā svinēt Kristus piedzimšanas svētkus ar dievkalpojumu baznīcā klātienē! Ļoti priecāsimies un ilgojamies Tevi redzēt un kopā klausīties priecīgajā Evaņģēlija vēstī un dziedāt iemīļotākās Ziemassvētku dziesmas! Lai šo skaisto satikšanos mēs piedzīvotu droši, aicinām ņemt vērā sekojošos norādījumus:

Lūdzam stingi ievērot un izmantot tikai speciāli apzīmētās sēdvietas, starp apmeklētājiem ievērojot divu sēdvietu atstatumu, arī vienas mājsaimniecības ietvaros blakus sēdēt atļauts ne vairāk kā divām personām.

Piedalīšanās dievkalpojumā klātienē iespējama personām ar sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu un bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Dalībai dievkalpojuma jāievēro valstī noteiktās prasības - pareizi jālieto sejas maska, jāietur 2 m distance un, ienākot dievnamā, jādezinficē rokas. Apsverot iespēju doties uz baznīcu, vispirms pārliecinieties, ka jums nav slimības pazīmju – paaugstinātas temperatūras, klepus, iesnu, galvassāpju u.c.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds *
Uzvārds *
Apliecinu, ka man nav slimības pazīmju – paaugstinātas temperatūras, klepus, iesnu, galvassāpju u.c. Apliecinu, ka man nav noteikta pašizolācija, vai mājas karantīna. *
Required
Lūdzam piekrist Jūsu personas datu (obligāti aizpildāmie lauki) apstrādei šādam mērķim - Dievkalpojuma apmeklējuma reģistrācija. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Gertrude. Report Abuse