Zóny placeného stání
Od února 2018 byla provozní doba zóny placeného stání stanovena od pondělí do pátku 18 hodin. O víkendu se tak na území Prahy 3 může parkovat bez parkovacího oprávnění. To je výhodné pro víkendové návštěvy, ulice se však mohou přeplnit a zaparkovat nemusí ani rezidenti. Má MČ Praha 3 přikročit k rozšíření provozní doby zóny?
Clear selection
Od února 2018 ustoupila MČ Praha 3 od vymezení úseků výhradně pro návštěvníky. Návštěvníci mohou nyní parkovat (spolu s rezidenty) ve fialových zónách (při platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny) nebo na modrých zónách (max. 3 hodiny při platbě pouze přes virtuální parkovací hodiny). Bylo rozhodnutí o zrušení ryze návštěvnických úseků správné?
Clear selection
Má MČ Praha 3 omezit možnosti návštěvnického parkování redukcí fialových zón? Návštěvníci by tak byli ve větším rozsahu odkázáni na využívání virtuálních parkovacích hodin.
Clear selection
Mělo by město přikročit ke zdražení parkovacích oprávnění? (Pozn.: Cenová politika je omezena tarify a cenovými pásmy stanovenými hlavním městem Prahou.)
Clear selection
Jste vy nebo příslušník vaší domácnosti vlastníkem automobilu a rezidentního parkovacího oprávnění?
Clear selection
Prostor pro obecný komentář k fungování zóny placeného stání na území Prahy 3:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy