Zóny placeného stání
Od února 2018 byla provozní doba zóny placeného stání stanovena od pondělí do pátku 18 hodin. O víkendu se tak na území Prahy 3 může parkovat bez parkovacího oprávnění. To je výhodné pro víkendové návštěvy, ulice se však mohou přeplnit a zaparkovat nemusí ani rezidenti. Má MČ Praha 3 přikročit k rozšíření provozní doby zóny?
Od února 2018 ustoupila MČ Praha 3 od vymezení úseků výhradně pro návštěvníky. Návštěvníci mohou nyní parkovat (spolu s rezidenty) ve fialových zónách (při platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny) nebo na modrých zónách (max. 3 hodiny při platbě pouze přes virtuální parkovací hodiny). Bylo rozhodnutí o zrušení ryze návštěvnických úseků správné?
Má MČ Praha 3 omezit možnosti návštěvnického parkování redukcí fialových zón? Návštěvníci by tak byli ve větším rozsahu odkázáni na využívání virtuálních parkovacích hodin.
Mělo by město přikročit ke zdražení parkovacích oprávnění? (Pozn.: Cenová politika je omezena tarify a cenovými pásmy stanovenými hlavním městem Prahou.)
Jste vy nebo příslušník vaší domácnosti vlastníkem automobilu a rezidentního parkovacího oprávnění?
Prostor pro obecný komentář k fungování zóny placeného stání na území Prahy 3:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy