Заявка на участь у Конкурсі "Covid-19: випробування людяності в епоху пандемії"
«СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» оголошує конкурс на найкращу статтю, відеосюжет, блог про волонтерські ініціативи та громадські організації, а також їхніх найяскравіших представників, що зробили значний внесок у збереження національної єдності, незважаючи на руйнівні тенденції пандемії COVID-19.

Мета конкурсу - пошук та підтримка талановитих журналістів, блогерів, письменників, - тих, для кого особистісний розвиток корелюється з умінням неупереджено працювати з фактами, об'єктивно подавати контент і грамотно працювати в журналістиці.

Завдання конкурсу - створення цікавих, якісних матеріалів, які висвітлюють приклади єднання громадянського суспільства й ефективного протистояння громад негативному впливу пандемії.
До участі в конкурсі запрошуються громадянські журналісти, волонтери, блогери, представники громадських організацій.

Конкурсні матеріали повинні відповідати наступним вимогам:
1. Оригінальний матеріал (компіляції з фільмів, новинних сюжетів до участі в конкурсі не допускаються), опублікований українською або російською мовами в соціальних мережах або блогах з хештегом #конкурс_сторімейкер.
2. Відповідність заявленій темі.
3. Відеосюжет повинен мати розширення не менше 640х480 пікселів, тривалістю до 3 хвилин.
4. Текстові матеріали не більше 12 тис. знаків.
5. При оцінюванні надісланих матеріалів будуть враховуватися такі фактори, як визнання і повагу автором людської гідності, обов'язкове висвітлення позицій кількох сторін, грамотність мови, відсутність ненормативної лексики, толерантність, принципи гендерної рівності.
6. Відповідальність за дотримання авторських прав робіт, що беруть участь в Конкурсі, несе автор, який відправив цю роботу.
7. Учасники Конкурсу дають згоду на обробку своїх персональних даних (прізвище, ім'я, по батькові, адреса електронної пошти та інших персональних даних, викладених учасником Конкурсу).

Конкурсні матеріали оцінює експертне журі, до складу якого входять українські журналісти та громадські діячі.

Матеріали приймаються з 1 серпня по 31 жовтня 2021 року.

Оголошення переможців Конкурсу відбудеться 1 грудня 2021 р

Переможці будуть нагороджені грамотами, грошовими преміями від DT Institute в розмірі від 2000 до 5000 гривень. Кращі роботи будуть опубліковані на ресурсах медіа партнерів платформи СторіМейкер.

Конкурс організований ГО "Ініціатива демократичного розвитку" в межах платформи "СторіМейкер: школа громадянської журналістики" (www.school-cj.org) в партнерстві з DT Institute (https://www.dt-institute.org).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім’я та прізвище автора матеріалу *
Електронна адреса пошти, номер телефону *
Посилання на акаунти автора публікації в соцмережах (FaceBook, Instagram, Telegram) *
Назва конкурсної роботи *
Категорія, до якої відноситься матеріал *
Посилання на публікацію *
Дякуємо за участь у Конкурсі СторіМейкер - 2021!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy