Tréningový program "BIELA STOPA"
Ahoj, prosím čítaj pozorne! Program, o ktorý si prejavil záujem, Ti môže výrazne zmeniť život.

Tento formulár, ktorý sa chystáš práve vyplniť, Ťa zatiaľ k ničomu neviaže.
Odovzdaním týchto informácií, ktoré sú nanajvýš osobné, nám dávaš možnosť používať tieto dáta len na účel výberu do programu a na zaradenie do programu, prípadne na účely kontinuálneho informovania o vývoji programu. V žiadnom prípade nebudú zdieľané tretím stranám. Má tiež za úlohu zistiť podmienky a motiváciu, s ktorými do programu ako záujemca/záujemkyňa chceš ísť.

Program "BIELA STOPA" má na základe predpísaných a presne určených tréningových metód maximalizovať športový potenciál Teba ako účastníka. A to nielen po stránke fyzickej ale i mentálnej.

Budeš ho realizovať na diaľku. Neznamená to však, že všetko bude prebiehať len online. Jeho súčasťou budú aj pravidelné osobné konzultácie, možnosť účasti na workshopoch, spoločné tréningy na rôznych miestach v rámci Slovenska, ktoré spoločne s nami môžeš/nemusíš absolvovať.

Program je vytvorený skúsenými odborníkmi v silovej a kondičnej príprave.
Jeho najväčšou výhodou je, že je možné absolvovať ho v mieste svojho bydliska, resp. v mieste svojho najbližšieho fitka/športoviska. Interakcia jednotlivých účastníkov s mentormi programu bude prebiehať v prostredí uzavretej skupiny.
Kapacita účastníkov je obmedzená.

Vyplnením dotazníka nám o sebe odovzdáš informácie, ktoré nám pomôžu k lepšej komunikácii s tebou. Na otázky nie je správna/správnejšia, alebo nesprávna, odpoveď.

Pokiaľ sa do programu 2019 rozhodneš zapojiť, v jeho priebehu Ťa bude čakať nezabudnuteľný zážitok v objavovaní samého seba, ale aj zdravé sebavedomie, pokora, rešpekt okolia, zlepšený stav mysle a zvýšená odolnosť organizmu.

Email address *
Tak neváhaj!
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Telefón v tvare +421 *
Your answer
Vek *
Your answer
Výška *
Your answer
Váha *
Your answer
Mesto kde žiješ *
Napíš miesto kde sa prevažne zdržiavaš
Your answer
Pohlavie *
Zamestnanie, ktorému sa aktuálne venuješ *
Zadaj profesiu, nie je potrebné ju špecifikovať
Your answer
Aké sú Tvoje športové návyky: *
Aké sú Tvoje skúsenosti na bežkách: *
Zranenia ktoré si v minulosti utrpel/utrpela:
Uveď zranenia, ktoré myslíš, že by Ťa mohli obmedzovať, alebo tie ktoré si myslíš, že by nás mohli zaujímať. Taktiež rok alebo mesiac, kedy dané zranenia boli a kedy sa ich podarilo vyliečiť.
Your answer
Aká je Tvoja športová história *
Tu nám prípadne napíš, aké športy si vykonával/a. Ak si bol/a vrcholovým športovcom - napíš. Ak si len rekreačne hrával/a nejakú hru - napíš. Taktiež rok kedy a ako dlho si danú činnosť vykonával/a a prečo si prípadne prestal/a.
Your answer
Prečo sa chceš do programu zapojiť? *
Nikam sa neponáhľaj a uveď hlavné dôvody, prečo by si sa chcel/a zapojiť, čo reálne očakávaš. Aký si podľa Teba človek, čo sa týka športovania, aký život momentálne vedieš, proste úprimne napíš všetko dôležité.
Your answer
Prehlasujem, že pokiaľ sa rozhodnem vstúpiť do programu, budem s autormi projektu jednať čestne a budem avizovať každý vynechaný tréning, prípadne ochorenie, či inú profesionálnu, rodinnú a osobnú výzvu, ktorá môže spomaliť, resp. zastaviť môj progres a dosiahnutie cieľa. Prehlasujem, že za priebeh a dodržiavanie tréningovej prípravy zodpovedám len ja a autori programu nenesú zodpovednosť za prípadnú zdravotnú ujmu, alebo zranenia, ktoré si pri tréningu nesprávnym cvičením môžem privodiť. Som súčasťou tohto programu dobrovoľne a nesiem za seba plnú zodpovednosť. *
V súlade s európskym nariadením o GDPR a novým Zákonom o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov za účelom možného zasielania informácií o programe Biela stopa. Som si vedomá/-ý, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať zaslaním e-mailu na stefan@kurzybezkovania.sk *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy