Wyślij nam swoją opinię
Witamy serdecznie,
Dziękujemy za skorzystanie z usług firmy MW Finanse Doradztwo Finansowe Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
Chcielibyśmy zapytać, czy są Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług?
Naszym zdaniem każda obiektywna opinia konsumentów ułatwi podjęcie decyzji innym pragnącym skorzystać z pomocy naszej firmy. Dlatego chcielibyśmy prosić o wystawienie nam rzetelnej opinii dotyczącej zarówno jakości naszych usług, obsługi, jak i ogólnego wrażenia na temat współpracy.
Imię i Nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Ocena *
Twoja opinia *
Your answer
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MW Finanse dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.
Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MW Finanse z siedzibą w Gliwicach (44-100) ul. Młyńska 4. Państwa dane przetwarzane będą w celu publikacji opinii na stronie www na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service