Registrace na konferenci ODPAD ZDROJEM 2019
Termín: 28. - 29. březen 2019
Místo konání: Hotel Na Farmě, Choťovice 134

Po vyplnění registračního formuláře Vás budeme kontaktovat na Váš email. Registrace se týká pouze účasti na konferenci, ubytování si účastníci zajišťují sami. Pro účastníky konference jsou rezervované ubytovací kapacity v místě konání, je však potřeba si místo co nejdříve zamluvit na kontaktech:

Hotel Na Farmě, Telefon recepce: +420 606 060 856, E-mail: info@hotelnafarme.cz, Web: http://www.hotelnafarme.cz/cs/

Konference je primárně určena zástupcům měst a obcí. Zástupcům z řad firem bude registrace potvrzena až ve chvíli, kdy si budeme jisti, že dostali prostor všichni zastupitelé.

Email address *
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Tel. kontakt *
Your answer
Obec / Organizace / Firma *
Your answer
Pozice *
Your answer
Fakturační údaje *
Your answer
Registruji se na (registrace pouze na čtvrtek již není možná): *
Jsem: *
Rád/a byste na konferenci získal/a přehled o konkrétních tématech? Přiřaďte je k jednotlivým oblastem, kterým se budeme na konferenci věnovat: Odpady, Energie,Voda, Stavby a Cirkulární radnice. Bude-li to možné, zahrneme je do programu. Váš názor nás zajímá. *
Your answer
O akci jsem se dozvěděl/a *
Souhlas se zpracováním osobních údajů. *
Přihlášením na tuto akci dávám souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu e-mailová adresa za účelem mé evidence jako účastníka této události. Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů do mého odvolání tohoto souhlasu. Osobní údaje budou zpracovávány výlučně správcem osobních údajů Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., se sídlem Cejl 37/62, 602 00 Brno – Zábrdovice a pouze za výše uvedeným účelem. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám. Subjekt údajů má právo kdykoliv souhlas odvolat, právo na opravu a přístup ke svým osobním údajům, jakož i ostatní práva uvedená v § 21 z.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zároveň souhlasím s pořízením a využitím audiovizuálního záznamu a fotografií z konference Odpad Zdrojem 2019 společností Institutem Cirkulární Ekonomiky z.ú., se sídlem Cejl 37/62, 602 00 Brno-střed-Zábrdovice. K zveřejnění záznamu nebo fotografie dojde výhradně za účelem propagace konference Odpad Zdrojem na vybraných nosičích, jako jsou sociální sítě a webové stránky výše uvedeného subjektu.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú.. Report Abuse - Terms of Service