Prawa autorskie dla edukatorów i twórców internetowych - ANKIETA
Prawa autorskie to jeden z głównych tematów, jaki się przewija w biznesach na onlajnie. Dotyczy w szczególności edukatorów i twórców internetowych takich, jak Ty. Blogerki, podcasterki, twórczynie wideo, autorki kursów online i ebooków, a także osoby zajmujące się edukowaniem online – wszystkie dużo tworzymy i często korzystamy z cudzej twórczości, przygotowując własne materiały.

Jak tworzyć, nie naruszając praw innych osób i jak chronić własną twórczość przed kopiowaniem i kradzieżą? Ogrom informacji w Internecie i brak konkretów nie pomaga. Dlatego dziś proszę Cię o wypełnienie ankiety. Dzięki Twoim odpowiedziom będę mogła przygotować cykl praktycznych materiałów, które bezpłatnie udostępnię na blogu. Twój głos jest dla mnie bardzo ważny. Dziękuję, że chcesz poświęcić mi swój czas.

Wspomnę jeszcze, że ankieta jest ANONIMOWA i w żaden sposób nie identyfikuję Cię jako konkretnej osoby. Jeśli chcesz, bym dała Ci znać, gdy materiały będą dostępne na moim blogu, na końcu ankiety podam Ci link do listy osób zainteresowanych prawami autorskimi dla edukatorów i twórców internetowych. Ankieta to 5 krótkich pytań.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy