Ieguvumi kļūstot par Latvijas Kosmosa industriju asociācijas (LAIK) biedru
Jūs pirmie uzzināsiet par jaunumiem, aktualitātēm un svarīgāko kosmosa industriju attīstības jomā Latvijā un Eiropā!
 LAIK biedri būs informēti par atbalsta iespējam, pasākumiem un citām norisēm Kosmosa industriju jomā Latvijā un pasaulē.
 
Konsultācijas un atbalsts par iespējām Kosmosa industriju jomā sadarbībā ar Eiropas Kosmosa aģentūru.
Iespēja sazināties un tikties ar lēmumu pieņēmējiem un rīcībpolitikas veidotājiem Latvijas Izglītības un Zinātnes ministrijas pārstāvjiem .

Interešu aizstāvības aktivitātes un mūsu biedru viedokļa pārstāvniecība sarunās ar valsts , savukārt valsts iestāžu svarīgākie jaunumi kosmosa industriju attīstības jomā ātri nonāks līdz mūsu biedriem.
Vērtīgi kontakti un tīklošanās iespējas, kas var noderēt Jūsu uzņēmumam.

Iespēja iesaistīties mūsu īstenotajos nacionālā un starptautiska mēroga projektos, tādējādi piesaistot papildu finansējumu un jaunus klientus Jūsu uzņēmuma darbībai.
 
Par LAIK biedru var kļūt ikviena juridiska persona, kas atbalsta mūsu mērķi – LAIK  mērķi ir sekmēt Latvijas Kosmosa industrijas uzņēmumu attīstību, veicināt sadarbības saiknes Latvijas kosmosa industrijas uzņēmumu starpā un veicināt Latvijas sekmīgu iekļaušanu Eiropas Kosmosa Aģentūras (EKA) pilntiesīgo dalībvalstu sastāvā.

Citi labumi nākotnē:
 
Atlaides un īpaši piedāvājumi mūsu rīkotajos semināros, apmācībās un citos pasākumos.
Bezmaksas publicitāte mūsu informācijas kanālos un publikācijās – mājaslapā, sociālajos medijos, ziņu lapā un citur.


Šajā anketā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu dalību Latvijas Kosmosa industrijas asociācijā un informētu par biedrības lēmumu par biedra statusa iegūšanu. Datu apstrādi un glabāšanu veic Latvijas Kosmosa industrijas asociācija. Iesniedzot anketu jūs piekrītat par datu glabāšanu un apstrādi.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of latvija.space. Report Abuse