Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzināšanā
No 5. līdz 9. martam ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas mācībās “Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzināšanā”. Piecu dienu mācības notiks katru dienu no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Mācību kursa “Teātra spēle kā metode dažādu etnisko grupu integrācijā un nacionālo tradīciju izzināšanā” lekcijās aicināts pieteikties ikviens interesents, kurš vēlas pilnveidot savu personīgo un profesionālo pieredzi, pilnveidot saskarsmes prasmes un zināšanas sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām un sociālo grupu cilvēkiem.

Lektori - Inga Krišāne – Latvijas kultūras vēstniece, Margita Poriete

Vārds, uzvārds *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
E - pasts *
Your answer
Pārstāvētā organizācija, iestāde *
Your answer
Tautība *
Your answer
Kāpēc vēlies piedalīties apmācībās? *
Your answer
Ar šo apliecinu ka piedalīšos visās apmācību dienās *
Your answer
Apliecinu - piekrītu, ka fotogrāfijas, kuras neaizskar cieņu un godu, var tikt izmantotas publicitātes nolūkos ievietojot organizētāja mājas lapā, pievienojot atskaitei, kas tiek sniegta finansētājam – Britu padomei Latvijā, u.c.) kopā ar informāciju, atsevišķi to papildus nesaskaņojot. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms