ANKIETA 3 KONSULTACJE SPOŁECZNE Ankieta do projektu dystrybuowana na koniec realizacji projektu „W kierunku samowystarczalności energetycznej” finansowanego z Europejskiego Instrumentu Miejskiego (ang. European City Facility - EUCF)

W związku z lawinowo rosnącymi cenami energii gminy Skierbieszów, Grabowiec, Sitno, Miączyn, Stary Zamość, Izbica, Kraśniczyn i Krasnystaw zrzeszone w partnerstwie w ramach projektu „W kierunku samowystarczalności energetycznej” finansowanego z Europejskiego Instrumentu Miejskiego (ang. European City Facility - EUCF) opracowały w oparciu o wcześniejsze badania „Koncepcje inwestycyjną” w ramach działań związanych z samowystarczalnością energetyczną gminy. Prosimy w ramach konsultacji o wyrażenie Państwa opinii poprzez wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. 

 

Koncepcja inwestycyjna znajduje się na stronie www.skierbieszow.com.p

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Czy jest Pan/i  za realizacją koncepcji inwestycyjnej zawierającej szereg działań związanych z projektami z zakresu: OZE dla mieszkańców, elektromobilności, termomodernizacji budynków użyteczności publicznej, infrastruktury energii?
*
1a. Zgłaszam następujące uwagi do koncepcji o ile w poprzednim pytaniu wybrana została odpowiedź tak z uwagami:

2. Zamieszkuje/ prowadzę działalność na terenie gminy:

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Uniwersytet SWPS. Report Abuse