Objednávka: samolepky To po tom
Hadry za znásilnění nemůžou. 👗
Souhlasíš? Tak to dej najevo samolepkou a podpoř naši činnost!

Samolepky jsou kruhové a mají průměr 5 cm. Jsou z materiálu PVC a jsou zalaminované, mají tedy velmi dlouhou životnost a venku mohou vydržet až 6 let. Za krásné grafické provedení vděčíme Káje (https://www.instagram.com/yinokai).

✦ Objednávku prosím uhraď nejpozději do 3 pracovních dnů převodem na náš transparentní účet 2102236371/2010. Pokud jsi zvolil*a doručení Českou poštou, nezapomeň k částce přičíst poštovné 60 CZK.
✦ Přijímáme pouze platby převodem na účet, a to i v případě osobního vyzvednutí.
✦ Objednávky, které nebudou uhrazeny včas automaticky rušíme. Pokud jsi zvolil*a doručení Českou poštou a zapomněl*a jsi k výsledné částce přičíst poštovné, samolepky odešleme až po připsání celé částky na náš účet.
✦ Podle počtu objednávek budou samolepky rozeslány do 3–5 pracovních dnů od jejich zaplacení. V případě osobního vyzvednutí v Praze (na Palmovce) tě budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Děkujeme za vaši podporu, vážíme si jí! ❤️
Viktorie, Annette-Marie, Arpine, Kateřina a Markéta

P. S. Podpořit nás můžete také převodem libovolné částky na náš transparentní účet 2102236371/2010. Pokud budete chtít potvrzení o daru, nezapomeňte do poznámky pro příjemce uvést svůj e-mail – jinak jej nebude možné vystavit!


____________________________________

To po tom, z. s. je nezisková organizace, která nechává slyšet hlas obětí a přeživších sexualizovaného násilí. Prostřednictvím anonymních příběhů ukazuje, jak daná zkušenost ovlivňuje jejich každodenní život, vztahy a duševní zdraví. Upozorňuje na to, že sexualizované násilí má tendenci prostoupit do všech oblastí života obětí, a proto bychom ho neměli*y zlehčovat.

www.topotom.cz

____________________________________

Níže prosím uveď e-mail, na kterém se s tebou můžeme ohledně objednávky spojit.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Počet balení samolepek *
Samolepky prodáváme v balení po třech – od každé verze dostaneš jednu. Pokud chceš samolepek více, vyber si větší počet balení. Cena je uváděna bez ceny doručení.
Forma doručení *
Cena doručení NENÍ zahrnuta ve výše uvedené ceně samolepek.
Celé jméno a příjmení *
Tvé celé jméno a příjmení potřebujeme i kvůli fakturaci, proto ho prosím uveď pravdivě.
Adresa doručení *
Pokud jsi zvolil*a osobní vyzvednutí v Praze, místo adresy sem napiš "osobní vyzvednutí".
Souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR) *
Zaškrtnutím políčka souhlasíte s tím, že jste si přečetli*y podmínky ochrany osobních údajů na tomto odkaze: https://www.topotom.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/
Souhlas s obchodními podmínkami *
Zaškrtnutím políčka souhlasíte s tím, že jste si přečetli*y naše obchodní podmínky na tomto odkaze: https://www.topotom.cz/wp-content/uploads/2022/06/Obchodni_podminky_Topotom.pdf
Chceš nám ještě něco vzkázat?
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy