Квест. Вікна та балкони Будинку Слово
21.09.2019 16:00. Культури 9, збір всередині літери С - во внутрішньому дворі Будинку "Слово", вартість участі - 30 грн.

Проект Proslovo.com розповідає про відомий харківський  будинок "Слово", у якому з 1930-х  років мешкали видатніші митці України. За допомогою віртуального музею ви зможете дізнатися про "Слово" майже всю інформацію - історія, факти про мешканців, їх творчість,  найцікавіші фрагменти спогадів.

Окрім віртуального представництва, Proslovo організує реальну зустріч для усіх охочих. Квест - це  знайомство із будинком  і можливість власноруч дізнатися, де саме знаходяться вікна таких відомих письменників, як Хвильовий, Тичина, Сосюра, Курбас, Вишня, Куліш та  інші.

Схема на сайті http://proslovo.com/3d допоможе зорієнтуватися на місцевості,  відшукати вікна найцікавіших мешканців "Слова" та відповісти на питання квесту.   Для успішного проходження  обізнаність у темі Розстріляне відродження не обов'язкове, але відвідання лекції-екскурсії "Навколо Будинку Слово" перед квестом о 14:00 або самостійне вивчення  через сайт http://proslovo.com дає можливість досить повно ознайомитися із тим, чим жив літературний Харків у 1920-30-ті роки.

Для участі можна зібрати свою команду або згрупуватися із іншими екскурсантами. Рекомендована кількість персон у команді - від 2 до 5.

Для квесту бажано мати планшет або мобільний із доступом в інтернет (з планшетом буде зручніше).

Івент відбувається у рамках @Parade-Fest — театрально-урбаністичного фестивалю про право на місто.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище *
Ім'я *
Телефон *
Назва команди для квесту
Кількість персон із вами *
E-mail
Профіль у Facebook (посилання, URL)
Звідки дізналися про подію/проект Proslovo
Коментарі
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy