Opinia o "Niezbędniku rodzica wcześniaka"
Szanowni Państwo,
mieliśmy przyjemność podzielić się z Państwem „Niezbędnikiem rodzica Wcześniaka”. Mamy nadzieję, że treści w nim zawarte okazały się przydatne!
W niniejszej ankiecie mogą Państwo wyrazić opinię na temat Niezbędnika. Gorąco zachęcamy! Państwa opinie pomogą nam udoskonalać Niezbędnik tak, żeby jego zawartość jeszcze dokładniej odpowiadała potrzebom rodziców wcześniaków. Państwa wypowiedzi, po wcześniejszej konsultacji, mogą być zamieszczone na stronie www.wczesniak.pl.

Email address *
Niezbędnik otrzymałam/-em: *
(prosimy o wskazanie, gdzie lub od kogo otrzymali Państwo Niezbędnik):
Z Niezbędnikiem zapoznałam/-em się, gdy moje dziecko miało: *
(prosimy o wskazanie wieku dziecka/ wieku dzieci):
Required
Jak Pani/Pan ocenia przydatność treści Niezbędnika? *
(prosimy o zaznaczenie na skali: 1 - całkowicie nieprzydatny, 5 - bardzo przydatny)
Jak ocenia Pani/Pan przydatność poszczególnych działów Niezbędnika *
(prosimy o zaznaczenie na skali: 1 - całkowicie nieprzydatny, 4 - bardzo przydatny)
1 - całkowicie nieprzydatny
2 - mało nieprzydatny
3 - przydatny
4 - bardzo przydatny
Nie korzystałam/-em z tego działu
Rozdział 1. Pobyt w szpitalu
Rozdział 2. Powrót do domu
Rozdział 3. Rozwój i zdrowie wcześniaka
Rozdział 4. Informacje prawno-społeczne
Rozdział 5. O Fundacji Wcześniak
Rozdział 6. Specjalna cześć dla ojców wcześniaków
Rozdział 7. Dodatek dla lekarzy pierwszego kontaktu
Rozdział 8. Bajki dla wcześniaków
Jakie tematy, Pani/Pana zdaniem, warto byłoby umieścić w poradniku?
Your answer
W czym szczególnie był dla Pani/Pana przydatny Niezbędnik?
Prosimy o wskazanie konkretnego artykułu lub ogólną opinię na temat przydatności Niezbędnika. Dlaczego poleciła/-łby go Pani/Pan innym rodzicom wcześniaków?
Your answer
Imię osoby wypełniającej: *
Your answer
*
Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom, ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa, dalej „Fundacja”. Państwa dane będą przetwarzane w związku z realizacją celów statutowych Fundacji, oraz do celów statystycznych. Jeśli wyrażą Państwo dodatkowa zgodę, Państwa dane będą przetwarzane w celu marketingowym na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27.04.2016 r. Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres 5 lat.Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: tomasz.makaruk@wczesniak.pl lub listownie na adres Fundacja Wcześniak Rodzice Rodzicom ul. Prymasa Augusta Hlonda 2a lok. 71, 02-972 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym. Polityka prywatności: http://wczesniak.pl/wp-content/uploads/2018/05/Fundacja-Wczesniak_Regulamin-portalu.pdf
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service