Konferencia Úspory energie v obciach a mestách
Slovenská inovačná a energetická agentúra v spolupráci so Združením miest a obcí Slovenska a s Úniou miest Slovenska organizuje konferenciu "Úspory energie v obciach a mestách". Podujatie sa bude konať 25. a 26. mája 2015 v hoteli Holiday Inn v Žiline.

Z dôvodu vyčerpania ubytovacej kapacity a naplnenia kapacity prednáškovej sály je už len možnosť zaregistrovať sa na čakaciu listinu. V prípade, ak sa niekto z prihlásených účastníkov odhlási, budeme záujemcov kontaktovať v poradí, v akom sa prihlásili. Účasť na podujatí je bezplatná. Organizátor hradí ubytovanie a občerstvenie počas konferencie.
Ubytovanie je zabezpečené v dvojlôžkových izbách so spolubývajúcim, ktorého si je možné určiť. V prípade, že nie je spolubývajúci uvedený, bude záujemca ubytovaný s niektorým z ďalších záujemcov o ubytovanie. Prihláška s uvedeným spolubývajúcim bude akceptovaná až po prihlásení oboch účastníkov.

Každý účastník vypĺňa registračný formulár individuálne. Vašu prihlášku považujeme za záväznú. Z jednej spoločnosti alebo bytového domu sa môžu na podujatie prihlásiť maximálne 2 zástupcovia.Potvrdenie o zaregistrovaní Vašej účasti dostanete e-mailom najneskôr do 22. mája 2015.

Podujatie sa koná v rámci projektu bezplatného energetického poradenstva ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.
Priezvisko (vypĺňajte s diakritikou):
Your answer
Meno (vypĺňajte s diakritikou)
Your answer
Názov organizácie a sídlo (vypĺňajte s diakritikou):
Your answer
Telefón:
Your answer
Email (doručenie potvrdenia o registrácii):
Your answer
Mám záujem prihlásiť sa na podujatie dňa 25. mája 2015 (pondelok):
Mám záujem prihlásiť sa na podujatie dňa 26. mája 2015 (utorok):
Mám záujem o ubytovanie dňa 25. mája 2015 (pondelok):
(Náklady hradí organizátor. Ak po prihlásení svoju neúčasť neoznámite najneskôr tri dni pred konaním konferencie, budeme vám musieť prefakturovať vzniknuté náklady.)
Ak ste potvrdili záujem o ubytovanie, môžete uviesť meno meno spolubývajúceho, ktorý sa musí na podujatie individuálne zaregistrovať:
Your answer
Uveďte, či máte záujem o vegetariánsku stravu, prípadne špeciálnu stravu kvôli alergiám:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy