Vebinārs “Darba tiesiskās attiecības ārkārtas situācijas laikā”
Latvijā tāpat kā visā pasaulē iedzīvotāji piedzīvo Covid 19 vīrusa pandēmijas izraisītās sekas. Kopš 12. marta, kad valdība izsludināja ārkārtas situāciju valstī, iedzīvotāji sastopas ar visdažādākajiem jautājumiem, kas skar visas līdzšinējās dzīves sfēras. Viena no jomām, kas skar katru Latvijas iedzīvotāju, ir darba jautājums. Ko drīkst, ko nedrīkst darīt darba devējs, kā rīkoties, ja darba devējs piedāvā bezalgas atvaļinājumu? Ko darīt, ja tiek izsniegts uzteikums? Aizvien biežāk izskan jautājums, kas ir dīkstāve, kas neparedzēta darba veikšana, ko nozīmē grozījumi darba līgumā un vai man tiem ir jāpiekrīt?
Aicinām uz vebināru “Darba tiesiskās attiecības ārkārtas situācijas laikā”, ko vadīs Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes docente Dr. iur. Kitija Bite.
Lai vebināru veidotu saturiski pilnvērtīgu, aicinām iesniegt jautājumus ekspertei, kas saistīti ar darba tiesībām līdz š.g. 7. aprīlim. Vebināra laikā juriste sniegs atbildes uz jautājumiem un pārrunās ārkārtas situācijas juridiskos aspektus.
Vārds, uzvārds *
Your answer
e-pasts *
Your answer
Mans statuss ir *
Jautājums/i ekspertam - Dr. iur. Kitijai Bitei
Your answer
Jautājums/i LEA valdei
Your answer
Kliedēsim mītus, neziņu un saņemsim atbildes uz ergoterapeitiem aktuāliem jautājumiem!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy