Замовлення мінусовки
Заповніть дану форму для узгодження замовлення щодо запису мінусовки.
Email address *
Ваше ім'я *
Your answer
Ваше прізвище *
Your answer
Ваш номер телефону
Your answer
Автор та назва мінусовки (бажано надати посилання на оригінал композиції для точного розуміння завдання виконавцем) *
Your answer
Термін виконання (залежить від ціни) *
Я хочу знижку!
Мої умови
Ви обираєте термін виконання та надаєте достовірну інформацію про себе та про композицію, мінус до якої потрібно написати.
Зі свого боку я зобов'язуюся надіслати Вам обрізаний демо-запис мінусовки до кінця вибраного терміну (тобто якщо Ви обираєте термін 8-15 днів, то я можу вислати демо готової роботи на четвертий день, а можу й на п'ятнадцятий, але не пізніше).
Ви слухаєте демо-запис, оцінюєте якість, якщо Вам підходить, оплачуєте повну вартість замовлення на рахунок, який буде надісланий Вам разом із демо-записом.
Не пізніше, ніж за 6 годин після повідомлення про оплату повний варіант мінусовки буде надісланий на Вашу електронну адресу. Зазвичай це відбувається практично відразу після оплати, 6-годинний термін я вказую на випадок, якщо б я у момент оплати не мав доступу до інтернету.
При замовленні мінусовки на маловідому, авторську або іншу композицію, яка не користується попитом серед музикантів, я можу попросити передоплату 30-50%, щоб перестрахуватися перед недобросовісними замовниками.
Ваша згода на співпрацю *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.