Přihláška na kurz Komunikace v konfliktních situacích
Přihláška na kurz KOKS, tréninkovou sérii pro začátečníky i mírně pokročilé v technikách nenásilné komunikace.
Kurz povede Petr Holík a to v úterky 5. 11., 12. 11., 19. 11., 26. 11., 3. 12., 10. 12. Série se skládá z 6 setkání po 4 hodinách.

Sponzorská cena 8 000 Kč, Standardní cena 6 000 Kč, Stipendijní cena 4 000 Kč. Stipendijní ceny řešíme individuálně, viz informace ve formuláři níže. Informace k platbě zašleme po vyplnění přihlášky.

Místo konání: Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání, Kamenná 20, Brno
https://mapy.cz/s/pWzA

S dotazy o náplni a organizaci kurzu nebo vyjednání stipendijní ceny se obracejte na Ivku Sobotkovou, iva@nenasilnakomunikace.org a v kopii uveďte Petra Holíka, petr@holik.cz.

Potvrzení Vašeho přihlášení Vám příjde do několika pracovních dnů.
Děkujeme za vyplnění přihlášky a těšíme se na Vás v listopadu, Petr a Ivka
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Kurz *
Vaše korespondenční adresa (údaj pouze pro fakturaci). Pokud Vám bude platit kurz firma, uveďte adresu firmy. *
Your answer
Vyberte cenu, kterou chcete zaplatit. Sponzorskou cenou umožníte účast na kurzu lidem, kteří si mohou dovolit zaplatit pouze stipendijní cenu. Pokud máte zájem o stipendijní cenu, prosím ozvěte se na e-mail iva@nenasilnakomunikace.org
Máte předchozí zkušenost s nenásilnou komunikací nebo podobnými rozvojovými kurzy? Máte například terapeutický či koučovací výcvik?
Your answer
Co Vás vede k zájmu o tento kurz? Náročná komunikace v rodině, v práci nebo něco jiného? Jaké téma v nenásilné komunikaci Vás zajímá? O čem se chcete dozvědět více?
Your answer
Chcete se na něco zeptat? Zde je prostor napsat Petrovi a Ivce.
Your answer
Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem organizace tohoto kurzu. Dále také souhlasíte se zasíláním informací týkajících se kurzu a newsletteru o nenásilné komunikaci na uvedenou e-mailovou adresu. Newsletter rozesíláme cca 1x za 3 měsíce a jeho odběr můžete kdykoliv odhlásit jedním klikem přímo v jeho zápatí.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NVC Brno. Report Abuse