Dobrovoľník počas kampane Deň počatého dieťaťa
Milí naši dobrovoľníci, ďakujeme, že ste sa rozhodli stáť počas tohtoročnej kampane 25. marec - Deň počatého dieťaťa nielen pri nás, ale že mnohí máte odvahu vyjsť aj do ulíc. Aby sme si vzájomne uľahčili prácu a naša spoločná činnosť priniesla skutočný výsledok, poprosíme Vás o vyplnenie nasledovného formulára. Vďaka nemu budeme vedieť, kde presne sa kampaň deje a komu za ňu môžeme v závere poďakovať. ĎAKUJEME!
PS: Aby ste sa vo svojej pozícii dobrovoľníka cítili príjemne, nezabudnite si prečítať aj krátky návod, ako na to. Nájdete ho tu: http://www.25marec.sk/wp-content/uploads/2019/02/Manual-DPD-2019.pdf
Email address *
Vaše meno a priezvisko *
Your answer
Váš e-mail *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Miesto, v ktorom budete pôsobiť ako dobrovoľník *
Miesto uveďte čo najviac presne - konkrétnu adresu a presný popis miesta.
Your answer
Aká dobrovoľnícka činnosť Vám najviac vyhovuje? *
Označte aj viacero možností.
Required
V prípade, že chcete rozdávať letáky na ulici alebo ich umiestniť v kostole, v pastoračnom centre a pod., napíšte, koľko kusov budete potrebovať. Doručenie letákov dohodneme následne.
Your answer
Váš súhlas so spracovaním osobných údajov *
Odoslaním formulára dávam súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a uloženia osobných údajov v databáze OZ Fórum Života. Súhlas poskytujem na obdobie - do odvolania.
Required
Ďakujeme za vyplnenie dotazníka. Ozveme sa Vám a spoločne to dotiahneme tak, aby kampaň ku Dňu počatého dieťaťa naplnila svoj zámer: pripomínať, že každý život sa začína od počatia a že aj nenarodený život treba chrániť.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fórum života, o.z.. Report Abuse - Terms of Service