Nezávazný poptávkový formulář
Na základě vyplnění následujícího nezávazného poptávkového formuláře Vám vytvoříme nabídku kurzu první pomoci IPRK (www.iprk.cz) pro Vaši organizaci.

Nemáte-li zatím jasnou představu o formátu kurzu nebo Vás nezaujal náš formulář, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat na e-mailu (info@ppprakticky.cz) nebo telefonu (tel. 733 576 310).

V případě, že zatím váháte, zda investovat do zážitkové formy kurzu první pomoci, můžeme Vám nabídnout bezplatnou účast na některém z našich kurzů pro veřejnost, nebo ve Vaší společnosti uspořádat menší „ochutnávkový“ kurz.

Formát akce:
Kliknutím vyberte formát akce, o který máte zájem. Označit můžete i více možností.
Délka programu pro účastníky:
Kliknutím zvolte preferovanou délku programu. Opět lze vybrat i více možností.
Místo konání:
Adresa nebo zamýšlená lokalita konání akce. V případě, že nechcete akci konat ve Vašich prostorách, rádi pro Vás zajistíme odpovídající prostory.
Your answer
Počet účastníků:
Předpokládaný počet účastníků je klíčovou informací pro tvorbu cenové nabídky. V případě pozdější změny počtu účastníků Vám rádi cenovou nabídku aktualizujeme.
Kontaktní údaje:
Na uvedený e-mail Vám po provedení kalkulace (obvykle do 24 hodin) zašleme nabídku kurzu.

Kontaktní telefon využíváme v případech, kdy potřebujeme upřesnit informace z formuláře, nebo v případě technických problémů v e-mailové komunikaci.

Kontaktní osoba
Your answer
Kontaktní email
Your answer
Kontaktní telefon
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms