Cave Canem – Krátkodobé role a výpomoc
Aby se Cave Canem opět uskutečnilo, potřebujeme mít některé jistoty a přelétnout některé hory.
Nejvyšší horou je pro nás v tuhle chvíli množství představitelů vedlejších rolí a produkčních pomocníků, kteří by umožnili příští rok uskutečnit další 2 běhy. Než spustíme přihlašování, kreativní a produkční práce, potřebujeme mít jistotu, že za námi bude stát na každý běh alespoň 35 pomocníků. Lidí, kteří budou hrát složité i méně složité charaktery. Stavět stany. Vozit vodu a jídlo. Přepisovat dokumenty. A třeba se i před hrou zapojí do procesu, vyberou si své vedlejší role a připraví si své scény tak, aby byly řádně působivé.
Jak toho dosáhnout? Abychom měli jistotu, že hráči CP opravdu přijedou, musíme je požádat o zálohu 350,-Kč splatnou do KONCE LEDNA. Bez velkého množství představitelů vedlejších rolí totiž hru vůbec nemůžeme uskutečnit v rozumné kvalitě. Záloha je také sice slabým, ale jediným způsobem jak zajistit, že člověk přijede: a pokud nepřijede, budeme snad schopni propadlou zálohou někomu třeba zaplatit dopravu a vůbec usnadnit, aby přijel. (Ohledně platby vás budeme kontaktovat koncem listopadu.)
Co za to dostanete? Jídlo po celou dobu hry. K tomu na konci hry dostanete buď zálohu zpátky (v plné výši) nebo speciální tričko (které bude jen pro tým) a jako bonus dostanete kredit do herní hospody. A samozřejmě tedy - budete se s námi podílet na oživení desítek pohádek. Pokud s námi chcete zkusit přelétnout hory a otevřít brány Ardávie, vyplňte prosím přiložený dotazník. S žádostí o zálohu vás budeme kontaktovat v průběhu listopadu - nebo vám jenom řekneme, že se nás nesešlo dost a Cave Canem neuvedeme. I to je dobrá možnost.
(Za fotografie děkujeme Darien.)
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Email *
Your answer
Výběr běhu *
Příjezd na hru *
Hra začíná oficiálně ve středu večer. Na místě je ale spousta práce už od pondělního brzkého rána, možná i trochu dřív. Kdy myslíš, že bys mohl zvládnout dorazit?
Odjezd ze hry *
Celá legrace končí v neděli. Tedy - pro účastníky. Na místě ale zbývá vždy ještě spousta úklidu a dotahování, se kterým bychom velmi ocenili pomoc. Kdy je pro tebe dobré odjíždět?
Co tě nejvíc baví dělat? (vyber max tři) *
Required
Co jsi ochoten dělat, když to bude třeba? *
Required
Poskytnutí auta do hry *
Je v tvých silách přijet na hru svým autem a pak ho během hry používat pro přesuny hráčů krátkodobých rolí po lokacích?
Zapojení do příprav přes rok?
Pokud máš zájem se podílet i přes rok na přípravě hry, tak nám napiš. Určitě tě kontaktujeme!
Your answer
Máš nějaký nápad/přání?
Něco, co by ti výrazně zpříjemnilo hru? Nějaký zásadní podnět?
Your answer
Chceš nám něco vzkázat?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms