Zgłoszenia: W kierunku feministycznej utopii – warsztaty z marzenia i działania 
Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu "W kierunku feministycznej utopii – warsztaty z marzenia i działania" w ramach 8. Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej:
sobota 18.11, godz. 19:00, Otwarta Pracownia Jazdów, ul. Jazdów 3/5

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 16 osób. Prosimy o świadome zapisy. Jeśli zrezygnujesz z udziału, daj nam proszę znać przynajmniej 48h przed warsztatami. Wtedy będzie jeszcze realna szansa, że ktoś skorzysta z Twojego miejsca. Dziękujemy!

O przyjęciu na warsztaty poinformujemy Cię mailowo w ciągu 24h od Twojego zgłoszenia.

Opis: Czy warto myśleć utopijnie? Zbyt często jesteśmy do tego zniechęcani, również przez samych siebie – a jednak to utopijne myślenie stanowić może pierwszy krok w kierunku działania na rzecz innego, bardziej przyjaznego świata. Podczas warsztatu spróbujemy wspólnie rozchylić granice naszej wyobraźni, otworzyć ciała i myśli na feministyczną utopię oraz na nadzieję, która może pomóc nam praktykować tę utopię w życiu codziennym.

Prowadząca: Nadiia Janiczak

PYTANIA:
halo@dzikibez.com

8. Festiwal Myśli Abstrakcyjnej  | 16-19 listopada 2023 | Osiedle Jazdów

"Nadzieja to siekiera"

dyskusje x warsztaty x utopie


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Nr telefonu *
DANE OSOBOWE: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach związanych z procesem zapisów na warsztaty, prowadzonych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie, przy ulicy  Bukowińskiej 24A/17  [wymagane]
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy