Rejestracja do udziału w Akcji Sprzątanie świata - Polska 2019
Zachęcamy do rejestracji udziału w Jubileuszowej Akcji Sprzątanie świata - Polska 2019.
Dzięki temu będziemy mogli Was informować na bieżąco o nowościach dotyczących Akcji, udostępnionych materiałach i informacjach, przypominać o terminach, dać praktyczne wskazówki organizacyjne i merytoryczne itd. Otrzymacie także imienny Certyfikat Uczestnictwa w Akcji Sprzątanie świata – Polska (dla gminy, placówki, poszczególnych zarejestrowanych grup i klas, a także wskazanych osób-koordynatorów działań np. w poszczególnych klasach), a Wasze relacje będą przez nas w pierwszej kolejności wykorzystywane do relacjonowania przebiegu Akcji. Wasza placówka będzie również wymieniona w Raporcie z Akcji i otrzymacie elektroniczną wersję Raportu do dyspozycji.

Wypełnienie formularza potrwa ok. 3 minut. Na podany przez Was na tej stronie adres, dostaniecie e-mail z potwierdzeniem formularza z podanymi przez Was danymi oraz link do ewentualnej edycji/korekty podanych przez Was danych.

Dane przez Was podane są zbierane i przetwarzane przez Fundację Nasza Ziemia wyłącznie do przeprowadzenia Akcji Sprzątanie świata - Polska 2019 (więcej na ostatniej stronie formularza, przed zezwoleniem na przesłanie danych).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Nasza Ziemia. Report Abuse - Terms of Service