Formularz zgłoszeniowy
Weekend z uważnością „Spotkanie ze sobą”, 12-14.10.2018 r. (Kraina Szeptów, Nowy Gierałtów)

Zapraszamy na WEEKENDOWE SPOTKANIE z praktyką MINDFULNESS (uważności) w górach Bialskich. Na spotkanie ze sobą i z przyrodą.

Nie trzeba mieć doświadczenia w praktyce medytacyjnej, żeby wziąć udział w warsztacie. Wydarzenie ma charakter całkowicie świecki.

Spotykamy się w piątek, 12 października. Rozpoczynamy wspólną kolacją o godzinie 19.00. Gościmy w wyjątkowym miejscu - Krainie Szeptów, położonej urokliwie na styku Gór Złotych i Bialskich. W pobliżu jest potok, las, łąki, pola. Na czas pobytu ośrodek jest do wyłącznej dyspozycji naszej grupy. Posiłki są bardzo smaczne i sycące, kuchnia wegetariańska (z opcją wegańską), przygotowywana z lokalnych produktów.

KOSZT:
600,- całość (300,- koszt przygotowywanie i prowadzenie warsztatów i 300,- koszt noclegów w 2-3 osobowych pokojach i wegetariańskiego wyżywienia – z opcją wegańską)

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje dot. płatności.

Mindfulness nie jest psychoterapią ani jej nie zastępuje.
Przeciwwskazaniem uczestnictwa w warsztacie jest aktualnie doświadczany kryzys (np. leczenie psychiatryczne, żałoba). W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt.
Jeśli korzystasz ze wsparcia psychologa lub terapeuty i nie masz pewności czy Twój udział to dobry pomysł, również zapraszamy do kontaktu.

Anna Gołębiowska: kontakt@uwazna-obecnosc.pl, +48 664 023 870
Aleksandra Kiślewska: aleksandrakislewska@gmail.com, +48 737 46 29 46

Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/424719704710377/

Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Doświadczenie w praktyce mindfulness (uważności) *
Dlaczego zdecydowałaś/eś się na udział w weekendzie *
Your answer
Dane osobowe *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service