REGISTRACIJA į pasiruošimo Santuokos sakramentui kursus Telšių vyskupijoje
REGISTRACIJA Į KURSUS TURI VYKTI NE VĖLIAU NEI LIKUS 5 MĖNESIAMS IKI NUMATOMOS SANTUOKOS DATOS

Būtinai perskaitykite visą žemiau esančią informaciją.

Sužadėtiniai rengiami Santuokai pagal programą „Dviem yra geriau negu vienam… Jei vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti“ (Koh 4, 9 – 10). Tai grupinis darbas, dalijantis patirtimi poroje ir grupėje, atliekant pratimus, sprendžiant situacijas, vaidinant, diskutuojant.

SUSITIKIMŲ TEMOS:
1. Dievas ir Bažnyčia. Dalyviai apmąsto savo ryšį su Dievu ir Bažnyčia.
2. Kas mums svarbu. Šiame susitikime kalbama apie vertybes ir jų įtaką mūsų gyvenimui.
3. Bendravimas ir bendrystė. Kalbama apie tai, ko reikia, kad mūsų bendrystė galėtų augti. Aptariama ne tik bendravimo įgūdžių, bet ir asmenybės brandos įtaką mūsų bendrystei.
4. Kartu per permainas. Kalbama apie būtinybę augti, tobulėti, aptariant poroje sudėtingas gyvenimiškas situacijas, ugdant palankias šeimai nuostatas, pasitelkiant įvairią ir visapusišką kitų pagalbą.
5. Atleisti ir švęsti. Kalbama apie atleidimą ir gailestingumą šeimoje, mokomasi atleidimo meno.
6. Krikščioniškas požiūris į lytiškumą. Nagrinėjami mitai apie lytiškumą, klausytojai supažindinami su Bažnyčios pozicija šiuo klausimu.
7. Vaisingumo pažinimas. Gyvenimas iki gimimo. Klausytojai supažindinami su pagrindiniais vaisingumo požymiais, vaiko vystymusi iki gimimo, aptariami bioetiniai gyvybės klausimai.
8. Priesaika. Nagrinėjamas priesaikos tekstas, kalbama apie Sakramentus, santuokos gėrius.

Jūsų patogumui siūlome rinktis arčiausiai Jūsų esančią grupę - vienoje iš Klaipėdos bažnyčių (maksimalus grupės dydis - 8 poros), Klaipėdos miesto Šeimos centro grupę (maksimalus grupės dydis - 15 porų) arba Telšių vyskupijos dekanatiniuose bei parapijinuose šeimos centruose vykstančias grupes (Telšiai, N. Akmenė, Mažeikiai, Palanga, Kretinga, Plungė, Skuodas, Šilalė, Šilutė, Tauragė, Nida).

Rekomenduojama auka už grupėje vykstančius 8 temų užsiėmimus (mokymai, praktinis darbas su poromis, metodinė medžiaga abiems sužadėtiniams, kavos pertraukos) – 50 eurų Sužadėtinių porai (jei paaukosite daugiau, pinigai bus panaudoti kitoms šeimų tvirtumui gerinti skirtoms programoms). Įmokos mokamos internetu.

MOKĖJIMO REKVIZITAI:
Gavėjas: Telšių vyskupijos Šeimos centras
Gavėjo bankas: Luminor Bank AB
Banko kodas: 40100
Atsiskaitomoji sąskaita: LT314010051004661755
Mokėjimo paskirtis: Auka sužadėtinių kursams (poros vardai, pavardės)

Užsiėmimų trukmė: 8 susitikimai po 2 val. (bendra kursų trukmė - 2 mėn.)
Grupėje porų skaičius ribotas. Jūsų registracija patvirtinama gavus įmokos kvito elektroninę kopiją. Tikslus visų užsiėmimų tvarkaraštis bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu likus 2 savaitėms iki kursų pradžios.

Informaciją įrašykite tikslią ir būtinai lietuviškais rašmenimis (pagal pateiktus Jūsų duomenis bus pildomi reikalingi dokumentai).
Tos pačios poros nuosekliai lanko visus susitikimus tik savo grupėje.

PASTABA: užsiėmimuose privaloma dalyvauti dviese. Praleidus užsiėmimą, temą reikės praeiti nuotoliniu būdu (nuotolinio užsiėmimo su lektore kaina - 20 eurų porai. Dėl jo kreiptis el. paštu: nuotolinisklaipeda@gmail.com). Pasiruošimo Santuokos sakramentui kursų baigimo pažymėjimas išduodamas TIK porai praėjus visas temas.

Plačiau apie temas ir susitikimus: http://www.lietuvosseimoscentras.lt/suzadetiniams/informacija-apie-suzadetiniu-kursus/

Kilus klausimams, rašykite el. paštu: kursaisuzadetiniams@gmail.com

Sužadėtinio vardas *
Sužadėtinio pavardė *
Sužadėtinio amžius *
Sužadėtinio išsilavinimas
Sužadėtinės vardas *
Sužadėtinės pavardė *
Sužadėtinės amžius *
Sužadėtinės išsilavinimas
Santuokos data *
MM
/
DD
/
YYYY
Santuokos vieta *
Kodėl tuokiatės Bažnyčioje? *
Pasirinkite Jums patogiausią grupės vietą ir laiką: *
Sužadėtinio el. paštas *
Sužadėtinės el. paštas *
Kontaktinis tel. nr. *
Sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi pagal Lietuvos Vyskupų Konferencijos asmens duomenų apsaugos ir tvarkymo taisykles *
Pridėkite pavedimo kopiją PDF formatu *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service