Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» (24 липня, Маріуполь)
Російськомовна версія заявки тут: https://goo.gl/JniGng

Шукаємо небайдужих до власної кар’єри та розвитку країни! Якщо Тобі від 18 до 25, ти зі Маріуполя або Донецької області, ти мрієш змінити себе і світ, тоді реєструйся на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ».

Форум відбудеться 24 липня 2018 року в м. Маріуполь в рамках ініціативи "УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020"*. Організатори: Центр «Розвиток КСВ» і Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення. Інформаційні партнери: Донецька ОДА, ВК Маріупольської міської ради та Фонд розвитку Маріуполя.

Форум об’єднає молодь Донеччини та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни.

У рамках Форуму ти

• дізнаєшся про актуальні кар’єрні можливості для молоді;
• отримаєш практичні рекомендації з побудови кар’єри;
• розвинеш навички та власний networking;
• візьмеш участь у розробціі WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у твоєму регіоні.

За результатами Форуму кожен учасник зможе взяти участь у конкурсі #CareerChallenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді-2020.

Зареєструватися потрібно до 20 липня 2018 року включно.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Донеччини. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 22 липня 2018 року. Участь у Форумі безкоштовна. Для учасників з інших населених пунктів Донецької області Організатори відшкодовують витрати на проїзд до Маріуполя.

Чекаємо на тебе! Не пропусти свій унікальний шанс змінити світ на краще!

З будь-яких питань щодо Форуму, а також для реєстрації від імені компанії (в тому числі для Підписання Пакту) звертайтеся до координатора: Тарас Деркач, Центр "Розвиток КСВ", td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

________________

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

1. ПІБ *
Your answer
2. Вік *
3. Стать *
4. Де ти живеш (місто / СМТ / село)? *
Your answer
5. Місце де ти навчаєшся або працюєш *
Your answer
6. З якими компаніями/організаціями твого регіону ти хотів би зустрітися в рамках Форуму? *
Your answer
7. Які майстер-класи щодо працевлаштування були б для тебе найбільш корисними? *
Required
8. Чого на твою думку не вистачає з боку компаній у твоєму регіоні (освітні програми, практика, стажування, працевлаштування тощо) *
Your answer
9. Подумай та детально опиши свою мотивацію участі у Форумі? *
ЗВЕРНИ УВАГУ: відповідь на це питання один із ключових критеріїв відбору до участі у Форумі. Кількість учасників обмежена.
Your answer
10. Контактний номер телефону *
Your answer
11. Електронна адреса (УВАЖНО ЗАПОВНИ ЦЕЙ ПУНКТ!) *
Your answer
12. Чи потрібне тобі відшкодування проїзду (до міста)? *
13. Вкажи орієнтовну суму відшкодування проїзду (якщо необхідно)
Your answer
14. Звідки ти дізнався про Форум? *
15. Передаючи свої персональні дані для реєстрації на цей захід, я надаю згоду як суб'єкт персональних даних на їх обробку та використання Організаторами. *
16. Відправляючи цю форму, я дозволяю організаторам використовувати відео, фото, информацию, і/або аудіо-записи моєї участі у Форумі "Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці" 24 липня 2018 року *
ДЯКУЄМО ЗА РЕЄСТРАЦІЮ!
Чекайте на відповідь організаторів до 20 липня 2018 року.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Csr-ukraine.org. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms